Piaseczny_Krajewski-300dpi.jpg

Zimowe Piosenki - Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski

"Zimowe piosenki" Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego podbijają serca Polaków
/ 13.11.2012 16:42
Piaseczny_Krajewski-300dpi.jpg
Platynowa płyta dla Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego w pierwszym dniu sprzedaży albumu „Zimowe piosenki”!
Taka sytuacja nie zdarzyła się jeszcze w tym roku w polskiej fonografii: z dumą ogłaszamy, że płyta "Zimowe piosenki" osiągnęła status platyny w pierwszym dniu sprzedaży! To album ze wszech miar szczególny, magiczny, oparty o piękne, chwytliwe melodie napisane przez najlepszego polskiego kompozytora - Seweryna Krajewskiego i mądre życiowym doświadczeniem teksty Andrzeja Piasecznego.

To zapierająca dech w piersi, choć wysmakowana produkcja – delikatne, pełne brzmienia instrumentów akustycznych, sekcja smyczkowa, dęciaki… Cóż, tak wyjątkowy czas jak Święta wymaga wyjątkowej oprawy. I pozostaje nam podziękować wszystkim tym, którzy tak szybko to docenili i chcą przeżywać swoje Święta w nastroju tej płyty.

Nie jest zwyczajna płyta również ze względu na jej uniwersalne przesłanie. Wszystko wskazuje na to, że takie piosenki jak "Święta pod jemiołą", "Pastorałka największych przyjaciół" czy "Kochajmy się zimą" już w tym roku dołączą do grona bożonarodzeniowych i noworocznych evergreenów, które od dobrych paru lat potrzebują takiego mroźnego powiewu świeżości… Spotykajmy się więc w Święta z rodziną i przyjaciółmi, obdarowujmy prezentami i dobrym słowem, słuchajmy razem "Zimowych piosenek" i razem śpiewajmy. Ale przede wszystkim - jak zachęca jeden z najpiękniejszych utworów w tym zestawieniu – kochajmy się zimą!