VH1 Storytellers - nowa płyta Alicii Keys

VH1 Storytellers - nowa płyta Alicii Keys

Płyta to magiczna podróż do początków kariery artystki i wzruszających wspomnień z tworzenia największych hitów. Zobacz, co znajdzie się na płycie
28.06.2013 11:26
VH1 Storytellers - nowa płyta Alicii Keys
Alicia Keys od zawsze oczarowywała słuchaczy podczas występów na żywo. VH1 Storytellers to zapis koncertu artystki zarejestrowany 12 listopada 2012 r. w nowojorskim Metropolis Studios. Alicia zabiera nas w muzyczną podróż od początku swojej kariery. Podczas godzinnego występu, Keys odkrywa zabawne i wzruszające historie, które wydarzyły się podczas tworzenia jej najpopularniejszych hitów: „No One”, „Fallin’”, „You Don’t Know My Name”, „Empire State of Mind”. Na płycie znajdują się także niepublikowane wcześniej wykonania utworów: „New Day”(pochodzący z najnowszego studyjnego krążka „Girl On Fire”), „Try Sleeping with a Broken Heart” oraz „Un-Thinkable (I’m Ready)”.

Płyta ukazuje się dzisiaj, pięć dni przed jedynym koncertem Alicii w Polsce w ramach trasy „Set the World on Fire” - 30.06. Stadion Miejski w Poznaniu . Krążek dostępny jest na nośnikach: DVD/CD, BluRay oraz CD.
Udział w projekcie VH1 Storytellers był niesamowicie zabawnym i ciekawym doświadczeniem. Kameralność tego koncertu pozwoliła mi nawiązać bezpośredni kontakt z publicznością. Za każdą wykonywaną piosenką kryje się pewna historia, którą mogłam się teraz podzielić.

Alicia Keys.

VH1 STORYTELLERS DVD & CD TRACK LIST:

 1. No One
 2. Brand New Me
 3. You Don’t Know My Name
 4. Empire State Of Mind (Part II) Broken Down
 5. Not Even The King
 6. Fallin
 7. If I Ain’t Got You
 8. Girl On Fire
 9. New Day (bonus performance)
 10. Try Sleeping With A Broken Heart (bonus performance)
 11. Un-thinkable (I’m Ready) (bonus performance)