album.jpg fot. serwis prasowy

The Offspring Days Go By

Kaliforniscy punkowcy wracają z nową płytą "Days Go By"
/ 03.07.2012 11:35
album.jpg fot. serwis prasowy
Offspring wrócili i są równie przebojowi jak w czasach swoich najpopularniejszych przebojow – „Pretty Fly (For A White  Guy)” czy „Original Prankster” – wystarczy posłuchać ich najnowszego singla „Cruising California (Bumpin’ In My Car)”.

Kalifornijscy punkowcy mają na koncie 1100 zagranych koncertów na całym świecie, 36 milionów sprzedanych płyt i większą ilością radiowych hitów niż niejedna kapela 'mainstreamowa'. Na swój nowy album kazali czekać aż 4 lata, ale krążek "Days Go By" udowania, że nadal mają w sobie power, pomysły na chwytliwe melodie i to 'coś', co sprawia, że wciąż chce się ich słuchać. Wokal Dextera Hollanda, który 18-lat temu (!) usłyszeliśmy w słynnym 'Self Esteem' nie zestarzał się ani trochę. Chociaż muzycy nie ukrywają, że w swojej twórczości przemycają też treści bardziej 'serio' niż kiedyś. Dexter: "Na tej płycie znalazło się sporo poważniejszych kawałków. Ale są i numery, które wręcz chce się śpiewać razem z nami. Myślę, że na koncertach zrobią furorę."

Nowy album "Days Go By" promowany jest przez 2 utwory - kawałek tytułowy oraz przyrównywany juz do największych 'radio-lubnych' przebojów grupy - "Cruising California (Bumpin' In My Trunk)".

 
Tracklista:
1. The Future Is Now
2. Secrets From The Underground
3. Days Go By
4. Turning Into You
5. Hurting As One
6. Cruising California (Bumpin' In My Trunk)
7. All I Have Left Is You
8. OC Guns
9. Dirty Magic
10. I Wanna Secret Family (With You)
11. Dividing By Zero
12. Slim Pickens Does The Right Thing And Rides The Bomb To Hell

 

The Offspring "Days Go By", Sony Music Poland, Premiera: 26 czerwca 2012