Britney Spears fot. Sony Music Poland

Światowa premiera teledysku Britney Spears

Przedstawiamy Wam światową premierę najnowszego klipu Britney Spears do singla "Hold It Against Me".
/ 18.02.2011 16:45
Britney Spears fot. Sony Music Poland
Kawałek promuję siódmy, studyjny album Britney - "Femme Fatale", który trafi na półki polskich sklepów muzycznych już 28 marca.

"Femme Fatale" największej obecnie ikony pop kultury – Britney Spears to hołd złożony odważnym, pewnym siebie, bezkompromisowym, lubiącym dobrą zabawę i flirt przedstawicielom obojga płci. Płyta jednak nie jest koncept albumem, a zamiarem Spears było, by muzyka broniła się sama. Przez ostatnie dwa lata Britney wytrwale pracowała nad brzmieniem płyty, by teraz śmiało móc stwierdzić, że jest to jej, jak do tej pory najlepszy album, prawdziwe odzwierciedlenie miejsca, w którym obecnie się ona znajduje - zarówno pod względem osobistym jak i zawodowym.

Za produkcję ukazującego się nakładem Jive/Sony Music albumu, odpowiedzialni są Max Martin i Dr Luke. Współcześnie Spears nie ma równych sobie. W ciągu ostatnich ponad 10 lat wydawała hit za hitem, sprzedając łącznie blisko 70 milionów albumów na całym świecie. Poza Spears niewielu artystów może się pochwalić debiutem pięciu albumów na pierwszym miejscu i 24 piosenkami w zestawieniu Top 40.

Reżyserem klipu Britney do jej kolejnego singla z pozycją #1 na amerykańskiej liście Billboard Hot 100 jest Jonas Ākerlund.

Posłuchaj:
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)