Edyta Górniak: Nie zapomnij fot. serwis prasowy

Premiera nowego utworu Edyty Górniak: Nie zapomnij

Edyta Górniak dotrzymała słowa. 14 lutego pojawił się najnowszy utwór artystki "Nie zapomnij", zwiastujący płytę "My". Posłuchaj go już teraz!
/ 14.02.2012 10:56
Edyta Górniak: Nie zapomnij fot. serwis prasowy
Album "MY" - ukazuje Edytę Górniak w zupełnie nowej odsłonie.

Stanowi bowiem wyraz zaskakujących poszukiwań muzycznych, przełamań gatunkowych konwencji, intrygujących rozwiązań i świeżych pomysłów
 
Premierowy krążek jest krokiem ryzykownym, jednak niezbędnym na drodze świadomego rozwoju artystycznego.

"MY" - to album odważny i wymagający, który zawiera w sobie wartości najważniejsze - wiarygodność, wrażliwość i ukłon w stronę pasji tworzenia. Nowy album Edyty Górniak otwiera przestrzeń dla emocji, wyobraźni i przemyśleń.


Muzyka oparta na nowoczesnym, elektronicznym brzmieniu została wyprodukowana przez czołowych polskich producentów: Bogdan Kondracki i team producencki 'Beatroots'.
 
Wspólny mianownik dla jej wiecznie intrygującego wokalu to dusza i dojrzałość kreacji wsparta niewymuszonym autentyzmem.

To wszystko razem powoduje, że energia tej płyty nie ogranicza odbiorcy.

Posłuchaj utworu Edyty Górniak "Nie zapomnij"
Muzyka: Piotr Skotnicki, Piotr Remiszewski, słowa: Edyta Górniak
BOGDAN KONDRACKI - główny Producent Albumu
To była niezwykła przygoda. Oboje z Edytą uczyliśmy się nowego języka, nigdy nie robiłem takiej płyty. Edyta nigdy nie śpiewała tak różnorodnie i w ten sposób, był to nowy grunt dla nas obojga. Im więcej mijało czasu, tym bardziej wciągał nas świat, który powstawał, często zaskakując nas samych. Teraz dopiero możemy podzielić się tym światem z innymi.
 

BEATROOTS (Piotr Skotnicki & Piotr Remiszewski)
Edyta Górniak to jedyna znana nam Artystka, potrafiąca z łatwością  połączyć rzeczy, z samej definicji nie do połączenia. To tak jakby chcieć uzyskać owal i kwadrat jednocześnie, pomimo teoretycznej ( jak się okazuje) niemożności współistnienia ich jako samodzielnej figury, mającej stanowić dodatkowo, spajający element całości.

Polecamy współpracę z Edytą wszystkim, którzy szanują profesjonalizm i doświadczenie, potrafią docenić altruizm i wrażliwość, zamienić rutynę w kreatywny dystans, a sen w jawę. Pozostałym stanowczo takową kooperację odradzamy! (szczególnie jeśli nie potrafią spać mniej niż 3 godziny na dobę!!!:)))

 
AUTORKA TEKSTÓW - Karolina Kozak
Z Edytą pracowało mi się bardzo dobrze. To dojrzała, świadoma artystka, która doskonale wie czego chce i chętnie poświęca czas na dopracowywanie najmniejszego szczegółu. Pisanie tekstów dla innych zawsze jest obarczone ryzykiem, że mój sposób wyrażania emocji nie będzie współgrał z wrażliwością danego artysty. Z Edytą nie miałyśmy tego problemu. Moja "wizja" na szczęście odzwierciedlała wyobrażenia Edi, a nawet jeśli bywały momenty sporne, potrafiłyśmy znaleźć kompromis, który tylko ulepszał końcowy efekt. Będę wspominać ten czas z przyjemnością.


A Wy czekacie z utęsknieniem na nową płytę?