POLECAMY

Malwina Kusior "Przeznaczenie" - premiera płyty

Zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma w 2005 r. jako Sara w musicalu Romana Polańskiego "Taniec wampirów". W 2006 r. odebrała Platynową Płytę za album muzyczny z tego przedstawienia.

Zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma w 2005 r. jako Sara w musicalu Romana Polańskiego "Taniec wampirów".  W 2006 r. odebrała Platynową Płytę za album muzyczny z tego przedstawienia.    

Rok 2007 przyniósł jej nową rolę Królowej Aby w spektaklu Wojciecha Kępczyńskiego pt. "Akademia Pana Kleksa". Płyta z tego musicalu pokryła się złotem, a Malwina wyśpiewała na niej utwór pt. "Meluzyna - historia podwodnej miłości".

Malwina Kusior „Przeznaczenie” - premiera płytyMalwina Kusior „Przeznaczenie” - premiera płyty

 W 2010 r. premierę  w tymże teatrze miał musical "Les miserables", w którym  wciela się w postać dziewczyny o imieniu Eponine.

Malwina zakończyła właśnie prace nad swoją debiutancką, solowa płytą. Album jest mieszanką popu, r&b, współczesnych komputerowych brzmień, rockowych akcentów i zmysłowego muzykowania. Kompozytorem muzyki jest Piotr Bogucki, teksty napisała sama Artystka. 

Malwina Kusior „Przeznaczenie” - premiera płytyMalwina Kusior „Przeznaczenie” - premiera płyty

Dzięki tej płycie Malwinę można usłyszeć w zupełnie innej stylistyce muzycznej niż do tej pory.

Malwina Kusior „Przeznaczenie” - premiera płyty

Tytuł krążka nosi nazwę Przeznaczenie, i to właśnie ono jest motorem napędowym Malwiny Kusior. Oto oficjalny klip Malwiny:

Malwina Kusior "Przeznaczenie"

Malwina Kusior "Przeznaczenie"
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/7 lat temu
Proszę was nie puszczajcie takiego syfu. Tego typu syfu jest już sporo. To nikomu nie ptrzebne. Danio
/7 lat temu
nowoczesny utwór w rewelacyjnym wykonaniu-nadchodzi nowa era piosenek i wykonów. Danio jak zwykle uwielbia "mydełko FA" gratuluję-zeżarłbyś własne gówno, by tylko móc komuś dokuczać-typowe dla impotentów