Long Way Home Plastic fot. Serwis prasowy

Long Way Home Plastic

Jesienią piękne smutne piosenki lgną do nas, a “Long Way Home” to utwór wyjątkowy,
Joanna Szczepaniak / 29.11.2013 10:14
Long Way Home Plastic fot. Serwis prasowy

Nastrojowe piosenki brzmią dwa razy lepiej, kiedy słuchamy ich podczas długich, jesienno-zimowych wieczorów. Jedną z takich, których dźwięk przyjemnie "rozlewa się" w głośnikach jest singiel "Long Way Home" zespołu Plastic. Słychać w nim przestrzeń podszytą zwiewnym smutkiem i tajemnicą.

O zespole Plastic

Plastic to zespół, który od dziesięciu lat konsekwentnie tworzy swój własny muzyczny przekaz. Utwory Plastic znajdują się na kultowych składankach a zespół wystąpił na wielu prestiżowych festiwalach. W przerwach w pracy nad kolejnymi albumami są też twórcami piosenek i producentami muzycznymi płyt innych artystów, a także komponują muzykę do filmów.

O singlu "Long Way Home"

Z brzmieniowym rozmachem, z orkiestrową filmową obsadą ”Long Way Home” stał się inspiracją intrygującej fabuły. Do utworu powstał klip równie zaskakujący i tajemniczy w niezapomnianej scenerii i przy autentycznej pełni księżyca. 
”Long Way Home” to singiel pochodzący z trzeciego albumu Plastic "Living In The iWorld”. Album miał swoją premierę 15 października 2013.

O teledysku do "Long Way Home"

Teledysk według własnego scenariusza wyreżyserował Roman Przylipiak - absolwent łódzkiej filmówki, laureat 2 nagrody w międzynarodowym konkursie "Crossing Boundaries" za film krótkometrażowy pt. "Kurs", twórca teledysków nagradzanych w Polsce i za granicą. W rolach głównych: Katarzyna Zawadzka (“Chce się żyć”, “Baczyński“, “W imieniu diabła”) i Krzysztof Makarewicz  (“Płynące wieżowce”, “Wstyd”). W klipie zobaczycie też zespół Plastic w bardzo niecodziennych dla siebie rolach.
Tagi: premiera