Warto wspominać tak jasno świecące gwiazdy... O Annie Jantar powstało wiele książek, ale to jej muzyka jest najważniejsza

Warto było to zobaczyć!
Anna Jantar fot. ONS.pl

Najlepsze młode, polskie głosy wystąpiły 29 października na scenie Teatru, by oddać hołd twórczości Anny Jantar. "Tribute to Jantar" to koncert nostalgiczny i niezwykły, a zarazem pełny dobrej energii. Dlaczego?

 
"Tribute to Jantar" to projekt, w którym świetni wokaliści z niemal wszystkich muzycznych show, śpiewają utwory Anny Jantar. W tym roku zachwycił nas szczególnie Marek Kaliszuk, jednak swoimi możliwościami zaskoczył nas Arek Kłusowski i Katarzyna Sawczuk. Repertuar Anny Jantar przyciąga do dziś, a każdy rok paradoksalnie przybliża fanom jej postać. 
 

Tribute to Jantar - dlaczego warto?

Każdy, kto ceni polską muzykę wie, że Jantar zapisała się na kartach jej historii srebrzystymi literami. Kto nie zna "Nic nie może więcej trwać" lub nie nuci w pogodne dni "Tyle słońca w całym mieście"? W wielu miastach tłumy fanów twórczości artystki pojawiają się na koncertach. Są to coraz młodsi słuchacze, którzy cenią też młodych artystów.
 
29 października w Teatrze Palladium wystąpiło osiem wspaniałych młodych głosów oraz wspaniała orkiestra w składzie
 
Marek Kaliszuk
Michał Grobelny
Ernest Staniaszek
Jagoda Kret
Kamil Bijoś
Arek Kłusowski
Małgorzata Nakonieczna
Katarzyna Sawczuk
 

Warszawa, było fantastycznie! Dziękujemy ❤️

Post udostępniony przez Tribute to Jantar (@tributetojantar)

Band:
Krzysztof Mroziak - piano, akordeon, aranżacje, kierownik muzyczny
Łukasz Belcyr - gitara
Konrad Kiełbasa - bas
Sylwester Malinowski - perkusja
Krystian Balawender - trąbka
Władysław Wiater- saksofon
Sebastian Ziółkowski - puzon.

Koncert w Warszawie wywołał niemałe poruszenie i... wzruszenie. Nowe aranżacje bardzo przypadły i nam do gustu. Ponadczasowe teksty piosenek, choć rzekomo to coś ulotnego, trwale zapisują się w pamięci słuchaczy. Widzimy się za rok?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 miesiące temu
dobry dzień :)