POLECAMY

Kobieta, wino i śpiew – koncert premierowy Olgi Szomańskiej

Gwiazda największego przeboju Piotra Rubika wydaje pierwszą solową płytę "Nówka". Już 13 kwietnia premierowy koncert Olgi Szomańskeij w Teatrze IMKA.
Kobieta, wino i śpiew – koncert premierowy Olgi Szomańskiej fot. materiały prasowe
W środę, 13. kwietnia, w Teatrze IMKA Tomka Karolaka odbędzie się uroczysty koncert premierowy Olgi Szomańskiej. Gwiazda największego przeboju Piotra Rubika, laureatka festiwali w Opolu i Sopocie, wydaje swoją pierwszą solową płytę.  

Będzie czerwony dywan, znamienici goście i flesze fotoreporterów. Z okazji premiery pierwszej solowej płyty Olgi Szomańskiej 13. kwietnia w warszawskim Teatrze IMKA odbędzie się uroczysta gala.

Debiutancki album Szomańskiej pt „Nówka” to jak mówi sama artystka płyta „o kobietach i dla kobiet”.
Zawiera utwory o kobiecych pragnieniach i tęsknotach utrzymane w przyjemnym soulowo-popowym klimacie. „Ta płyta to 13 piosenek o Nas. Niech będzie pamiętnikiem dla kobiet i  drogowskazem dla mężczyzn” dodaje.  8. marca, z okazji Święta Kobiet, odbyła się premiera teledysku do pierwszego singla Szomańskiej pt „Ona to ja”.

Olga Szomańska jest wokalistką i aktorką,
laureatką Super Jedynki w Opolu oraz Festiwalu Jedynki i Festiwalu Top Trendy w Sopocie za utwór „Niech mówią, że to nie jest miłość”. Na gali premierowej nie może więc zabraknąć samego Piotra Rubika, jak również innych ważnych osobistości ze świata filmu i muzyki, które od początku jej kariery nieustannie inspirowały ją i wspierały.

Koncert w Teatrze IMKA będzie oficjalnym rozpoczęciem nowego rozdziału w życiu artystki – etapu kariery solowej. W tym samym dniu, 13. kwietnia, jej debiutancka płyta „Nówka” oficjalnie trafi do sprzedaży.
Na koniec dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby premierowo wysłuchać nowych utworów Olgi Szomańskiej, a po koncercie udać się na bankiet w doborowym towarzystwie. W kasie Teatru IMKA są jeszcze dostępne bilety na galę.


Zobacz teledysk do singla „Ona to ja”:
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)