Gwiazdy Warszawa fot. Instagram

Gwiazdy Warszawa

Co szykują dla nas gwiazdy?
Joanna Szczepaniak / 26.02.2014 09:47
Gwiazdy Warszawa fot. Instagram
Co łączy artystów związanych z różnymi kuźniami talentów, takimi jak: „The Voice of Poland”, „Must be the music” czy „X-Factor”? Kasię Moś, Mateusza Krautwursta, Antka Smykiewicza , Marcina Czyżewskiego, zespoły The Chance i Sound’n’Grace (Anię Żaczek, Kamila Mokrzyckiego, Adama Michalczyka czy Marię Juźwin)? Szukamy odpowiedzi na to pytanie.

Tajemnicze zdjęcia z Instagrama

Od połowy lutego na instagramie można znaleźć zdjęcia ze studia nagrań, garderoby i prób choreograficznych. Oficjalnych informacji brak. Na razie na profilu codziennie pojawiają się nowe zdjęcia. Nie wiemy co myśleć, sądząc po liczbie zaangażowanych artystów i zdjęciach z prób, ale liczymy na coś większego, tym bardziej, że zaangażowanych jest tylu młodych ludzi, którzy ostatnio nie mogą narzekać na brak projektów.

Same gwiazdy!

Gospelowy Sound’n’Grace, znany z „Mam Talent”, zajęty nagraniami materiału nad najnowszą płytę Mroza, znalazł czas by przyjechać do Warszawy. Kasia Moś zaledwie miesiąc temu debiutowała singlem Zatracam się, a również znalazła czas na udział w tym przedsięwzięciu. Jej talent wielokrotnie porównywano z możliwościami wokalnymi Edyty Górniak.

Na zdjęciach widzimy Mateusza Krautwursta, wokalistę, producenta i finalistę licznych programów talentowych, i Antka Smykiewicza, którzy rywalizowali ze sobą w finale "The Voice of Poland" (Mateusz był podopiecznym Kayah, a Antek – Piaska). Jest też zespół The Chance – wspólne przedsięwzięcie uczestniczek „X Factora”, czyli połączonych przez jurorów kobiet o niezwykłych głosach i charyzmie: Magdy Adamiak, Agnieszki Latusek i Moniki Marcol. Jest i Marcin Czyżewski, wielokrotny uczestnik „Szansy na sukces” i „Must be the music”, który jest chyba najbardziej kompletowanym przez internautów wokalistą w Polsce. Co szykują dla nas gwiazdy? Kolejne informacje wkrótce!Więcej: