Anja Rubik śpiewa przebój Wham!

Emmanuelle Alt, naczelna francuskiego Vogue'a, zwołała najlepsze modelki, by wspólnie przypomnieć jeden z największych przebojów 1984 roku - Wake Me Up Before You Go Go. Co z tego wyszło? Całkiem przyjemny klip, który można by oglądać godzinami!
/ 10.02.2012 06:59

Emmanuelle Alt, naczelna francuskiego Vogue'a, zwołała najlepsze modelki, by wspólnie przypomnieć jeden z największych przebojów 1984 roku - Wake Me Up Before You Go Go. Co z tego wyszło? Całkiem przyjemny klip, który można by oglądać godzinami!

Teledysk jest łudząco podobny do oryginału. Z tą różnicą, że zamiast George'a Michaela w koszulce Choose Life widzimy Emmanuelle Alt z napisem Vogue'a, zamiast kobiet o krągłych kształtach wspomagających wokalnie Michaela - chudziutkie modelki, wśród nich Anję Rubik. 

Anja Rubik i Emmanuelle Alt - Wake Me Up Before You Go Go

Anja Rubik i Emmanuelle Alt - Wake Me Up Before You Go Go

Możemy być dumni! Choć Anja, śladem innych dziewczyn, a także samej Alt śpiewa z playbacku, wykazuje się najlepszym poczuciem rytmu. Widać, że dobrze się bawi, że wczuła się w rolę członkini girlsbandu. Uśmiecha się, co przecież rzadko się jej zdarza na łamach magazynów. Świetnie wypada na tle swoich koleżanek: Karmen Pedaru, Kendry Spears oraz Jasmine Tookes. Jest bezapelacyjnie największą gwiazdą tego klipu! Na koniec piosenki pojawia się informacja: "Go-Go to the new Vogue.fr" - i chyba właśnie to uzasadnia dobór piosenki. Aż łezka kręci się w oku na wspomnienie tego przeboju. Zatęskniłyśmy za latami 80-tymi i mamy nadzieję, że to nie ostatnia inicjatywa naczelnej francuskiego Vogue'a!