Posłuchaj pierwszego singla z nowej płyty Ani Rusowicz!

W muzycznym serwisie streamingowym WiMP można już odsłuchać "To co było", pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Ani Rusowicz, zatytułowanego "Genesis"
Ania Rusiwicz - Genesis fot. serwis prasowy
Ania Rusowicz powraca po dwóch latach od wydania obsypanej czterema Fryderykami debiutanckiej płyty "Mój Big Bit". Nowy album nosi tytuł "Genesis". Płyta swoją tematyką nawiązuje do tego co pierwotne, naturalne, bliskie natury. Jest odzwierciedleniem jednej z części osobowości autorki. Album jest bardziej niepokorny, nieco psychodeliczny, ale jednocześnie pełen przepięknych melodii. Jedną z nich jest pierwszy singiel - "To co było".
Pierwotnie utwór miał nosić tytuł "Hitowy", nie bez kozery został więc naszym pierwszym singlem. Odbiega nieco od reszty albumu, przede wszystkim ze względu na melodyjność i chwytliwy refren. Długo zastanawiałam się, czy umieścić go na płycie, bo chciałam aby była bardzo psychodeliczna. Mam nadzieję, że dzięki melodii i tekstowi bardzo łatwo wpadnie w ucho i będzie stanowił dobrą uwerturę do całej płyty, zachęcając do jej wysłuchania.

- mówi Ania Rusowicz.

Na "Genesis" znajdzie się 12 utworów wyprodukowanych przez Emade, znanego ze współpracy z Fiszem, Wojciechem Waglewskim oraz licznymi artystami z polskiej sceny hiphopowej.

Już od pierwszego października, czyli na tydzień przed oficjalną premierą, tylko w serwisie streamingowym WiMP stopniowo będą publikowane utwory z ”Genesis”. Pierwszy utwór można odsłuchać już teraz za pośrednictwem serwisu WiMP.

Oto lista utworów na płycie "Genesis":

 1. Tango śmierci
 2. Polne kwiaty
 3. Ptaki
 4. Tam gdzie pada deszcz
 5. Anioły
 6. Mantra
 7. To nie ja
 8. Nie uciekaj
 9. To co było
 10. Rzeka pamięci
 11. Powroty do siebie
 12. Co z tego mam?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)