Nowy Mitsubishi Outlander Turbo

W Polsce rozpoczęła się sprzedaż najnowszego modelu Mitsubishi.
/ 16.03.2006 16:57
Outlander Turbo to ekskluzywna wersja najbardziej popularnego auta typu SUV tej marki. Outlander Turbo to crossover o imponujących osiągach: do prędkości 100 km/h rozpędza się w 7,7 s. "Sercem" Outlandera Turbo jest 2-litrowy zmodernizowany silnik Lancera Evolution VIII o mocy 202 KM i maksymalnym momencie obrotowym 303 Nm.

Dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości, permanentnemu napędowi na 4 koła, tarczowym hamulcom wszystkich kół i wielowahaczowemu zawieszeniu - auto charakteryzuje się bardzo dobrymi własnościami jezdnymi.

Outlander Turbo wyróżnia się dynamiczną sylwetką z charakterystycznym wlotem powietrza do chłodnicy i fotelami zapewniającymi świetne trzymanie na zakrętach. Wyjątkowy charakter auta podkreślają ekskluzywna tapicerka ze skóry i alcantary oraz aluminiowe obręcze kół.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/25.10.2016 16:21
Mitsubishi Outlander był swego czasu moim samochodem służbowym, którego firma wynajęła z Panek S.A. Bardzo dobry suv, który nadaję się naprawdę w najbardziej wymagający teren. Poczucie bezpieczeństwa, które dawał na drodze było bezapelacyjne. Super wybór i samochodu i wypożyczalni.