POLECAMY

Zmiana koła to zadanie tylko dla facetów? Wcale nie! Zobacz nasze wideo

Nie mówimy, że zmiana koła to bułka z masłem. Mówimy za to, że wystarczy wiedzieć, jak to się robi, a każda z nas spokojnie da sobie z tym radę. Zobacz, jak krok po kroku zmienić oponę w aucie i jedź #bezObaw.
Sylwia Niemczyk / 2 tygodnie temu

Jeździsz, tankujesz, a nawet umiesz zaparkować na kopertę? W takim razie została ci jeszcze jedna rzecz do odhaczenia: zmiana przebitej opony. Nie da się bez męskiej pomocy? To mit! Nie tylko spokojnie możesz zrobić to sama, ale nawet jest szansa, że w ogóle się przy tym nie pobrudzisz. 

W naszej akcji #bezObaw udowadniamy, że wszystko, co wiąże się z jazdą samochodem,  jest jak najbardziej możliwe do opanowania przez każdą z nas. Jak wynika z naszej internetowej ankiety (wzięło w niej udział prawie 1,5 tys. Polek!), samodzielna wymiana koła to coś, czego boi się dużo kobiet. Niepotrzebnie, bo jak możecie zobaczyć na naszym filmie, wystarczy lewarek, klucz z przedłużką, odrobina wiedzy i… poczucia humoru, żeby śpiewająco poradzić sobie z tym zadaniem. 

Jeszcze wolisz nie próbować? W takim razie wymień stare opony na nowe z systemem Run Flat, które jeszcze długo po przebiciu nie zmieniają się w kapcia. Opony z oznaczeniem SSR marki Uniroyal mają wzmocnione ściany boczne, dzięki czemu nawet jeśli złapiesz gumę, możesz jechać bez obaw jeszcze nawet kolejne 80 km (przy prędkości do 80 km/godz.). 

materiał powstał we współpracy z marką Uniroyal

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 dni temu
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę trenera IGORTRENERONLINE.PL i wygraj 10 tysięcy złotych! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze i zbuduj piękną smukłą sylwetkę lub muskularne ciało!
/tydzień temu
Ja sobie z wieloma rzeczami związanymi z samochodem radzę całkowicie sama i wystarczy tylko trochę umiejętności i chęć uczenia się, bardzo wkręciłam się w całe mycie detailingowe i teraz nie wyobrażam sobie pojechania na myjnię, tylko w chemiczna-hurtownia zamawiam kosmetyki, których potrzebuję i działam