Żona godna zaufania, Robert Goolrick – We-Dwoje.pl poleca

Opowieść o tak palącym pożądaniu, że trzeba ją czytać pod zimnym prysznicem.
/ 20.07.2010 09:22

Opowieść o tak palącym pożądaniu, że trzeba ją czytać pod zimnym prysznicem.

W zasypanym śniegiem małym miasteczku w Wisconsin bogaty przedsiębiorca Ralph Truitt daje ogłoszenie matrymonialne i czeka na przyjazd kandydatki na żonę. Spodziewa się osoby prostej, uczciwej i, jak wynika z przysłanego zdjęcia, nieładnej. Ku jego zdumieniu z pociągu wysiada tajemnicza piękność. Zaniepokojony Ralph ma wiele wątpliwości i podejrzeń, lecz gdy nieznajoma już w drodze do domu ratuje mu życie, jest gotów jej zaufać. A jednak pierwsze wrażenie było słuszne...

Ta osadzona na początku XX wieku opowieść o trojgu ludzi udręczonych gniewem, tłumionymi pragnieniami i poczuciem winy jest subtelną miłosno-kryminalną balladą o czułości, która zabija, i o truciźnie, która daje nadzieję na odkupienie.

Już niedługo na łamach We-Dwoje.pl recenzja tej książki i konkurs, w którym do wygrania będą egzemplarze "Żony..."!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/16.09.2010 14:32
Ta książka, która przypadnie do gustu każdej kobiecie. Bo która z nas nie lubi czytać o miłości? Może nie każda się chce do tego przyznać, ale na pewno większośc sięga po takie książki. A ta jest naprawdę godna polecenia.
/29.07.2010 00:14
Świetna książka. Trzymająca w napięciu. Mimo że wrzucona jest do worka romans - romans to nie jest. Jest powieścią kryminalno sensacyjno romantyczną ;) Naprawdę warto po nią sięgnąć.
/23.07.2010 11:04
Książka jest rzeczywiście o pożądaniu, pragnieniach, marzeniach. Jeśli lubi się romanse w starym, klasycznym stylu, to polecam gorąco.