POLECAMY

WYNIKI KONKURSU: Wygraj książkę "Druga szansa", na podstawie kultowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską!

Sprawdź, co zrobić aby zdobyć tę wyjątkową książkę.
WYNIKI KONKURSU: Wygraj książkę "Druga szansa", na podstawie kultowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską! fot. TVN, Adam Pluciński / Move
"Druga szansa" to obecnie jeden z najchętniej oglądanych seriali. Przed ekrany telewizorów przyciąga tłumy. Która z nas nie wyczekiwała z niecierpliwością drugiego sezonu? Dla wiernych fanów, Lidia Mariotti, postanowiła, na podstawie serialu, napisać książkę i chociaż premiera 28 września, Polki.pl mają dla was już teraz kilka egzemplarzy do wygrania!
 
Laureatki
patkalatka, werka1432, zawasia_16, jolunia559, jaga92 
 
Gratulujemy!
 

Nagrody

  • 5 książek "Druga szansa" Lidii Mariotti

Zadanie konkursowe

Wystarczy, że odpowiecie na pytania, którą z postaci serialu "Druga szansa" lubicie najbardziej, a odpowiedź uzasadnicie.
 
UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!
 
 
 

Konkurs trwa w dniach: 12.09 - 19.09

 

O książce

Monika Borecka, agentka gwiazd, ma wszystko: karierę, pieniądze, pozycje w showbiznesie, przystojnego narzeczonego... I traci to... w jeden wieczór. Co zrobi ze swoim życiem? Książkowa wersja serialowego hitu TVN, który śledziły ponad dwa miliony widzów, wydana w dniu premiery jego drugiej serii. Wreszcie się dowiemy, co naprawdę czuła Borecka!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Dziękuję.