Wygraj zestawy książek

Wygraj zestawy książek

Na jesienne wieczory mamy dla Was zestawy książek
/ 14.03.2012 14:37
Wygraj zestawy książek

Wydawnictwo Mira przygotowało trzy niezwykle ciekawe pozycje książkowe. Każda z nich otrzymała tytuł Bestselling authors.

„Dotknąć prawdy”  (Antoinette vab Heugten) to opowieść o autystycznym, rozchwianym emocjonalnie geniuszu, który zostaje oskarżony o morderstwo. Jego matka - nowojorska prawniczka - nie wierzy, że dziecko może być niebezpieczne. Gdy znajduje syna obok brutalnie zamordowanego pacjenta zaczyna mieć wątpliowości, do których publicznie nigdy się nie przyzna.

"Dogonić rozwiane marzenia" (Elizabeth Flock) to poruszająca opowieść o tym, jak trudną sztuką jest pogodzenie się z losem, którego nie można zmienić. Matka i córka - obce dla siebie, marzą o tym samym. Punktem zwrotnym w ich życiu okaże się dzień, który miał niczym nie różnić się od minionych dni.

"Obudzić szczęście" (Susan Wiggs) Sarah Daly, autorka komiksów ma dwa oblicza. Na pozór jest szczęśliwą kobietą, jednak głęboko skrywa frustrację. Nie ma odwagi mówić o niej głośno, inaczej niż bohaterka jej komiksów Shirl. Pewnego deszczowego dnia Sarah dowiaduje się, że mąż ją zdradza. Rozgoryczona i zraniona rzuca wszystko i jedzie od rodzinnego miasteczka w Kalifornii.
W załączniku przesyłam informacje dotyczące książek i zdjęcia okładek tychże książek.

Te trzy pozycje stanowią wartościowy zestaw lektur, który z pewnością ucieszy niejednego czytelnika.
Aby je wygrać wystarczy na forum rozwinąć zdanie: "Mój sposób na jesienne wieczory....."

Do wygrania 3 zestawy książek. W każdym zestawie znajdują się książki: "Dotknąć prawdy", "Dogonić rozwiane marzenia", "Obudzić szczęście"