Wycisz strach

Stres, lęk, strach, panika - tych uczuć doświadcza każdy. Okaleczająca jest dopiero ich nieustanna obecność.
/ 14.11.2007 08:57
Autor: Pauline McKinnon
Tłumacz: Monika Kowaleczko - Szumowska
Oprawa: broszurowa
Format: 145X205
Stron: 252
Cena detaliczna: 35,00zł
ISBN: 978-83-7506-110-9
Kod kreskowy: 9788375061109

Stres, lęk, strach, panika - tych uczuć doświadcza każdy. Okaleczająca jest dopiero ich nieustanna obecność. Oznacza życie w duszącym uścisku lęku i niemoc wyswobodzenia się z niego. W dzisiejszym społeczeństwie panika i agorafobia, czyli strach przed opuszczeniem bezpiecznych progów własnego domu, przysparza cierpienia wielu ludziom. Nie musi tak być. W swoim światowym bestsellerze Pauline McKinnon opisuje, jak przezwyciężyła agorafobię dzięki unikalnej technice medytacyjnej. Książka Wycisz strach opisuje jej doświadczenia, a jednocześnie jest niezwykle cennym źródłem praktycznych wskazówek dla wszystkich borykających się z podobnymi problemami.

"Historia przedstawiona w tej książce to najtrafniejszy opis agorafobii, jaki czytałem. Jest wspaniała w swojej prostocie i przenikliwej dokładności klinicznej".


Dr Ainslie Meares

"Książka Wycisz strach może odmienić twoje życie i przywrócić ci jego pełnię - spokój, komfort psychiczny i radość. Z przyjemnością polecam pozycję, która daje takie rezultaty".

Dr Ian Gawler
Pauline McKinnon jest psychoterapeutką; od dwudziestu pięciu lat badanie, praktykowanie i nauczanie medytacji stanowi nierozerwalną część jej życia. Mieszka w Melbourne w Australii.


Zapraszamy na stronę książki: http://www.zysk.com.pl/catalog/product_info.php?products_id=2118