Według The Rolling Stones

Zwierzenia, anegdoty, nieznane fakty, ponad 150 unikatowych fotografii — ponad 40 lat historii zespołu w wywiadzie-rzece.
/ 14.08.2006 13:43
rs1.jpgPonad 40 lat historii w poczwórnym wywiadzie-rzece z muzykami najsłynniejszego i najdłużej istniejącego rockowego zespołu na świecie, przeprowadzonym specjalnie do tej książki. Dodatkowo kilkanaście esejów napisanych przez związanych z The Rolling Stones animatorów życia muzycznego i przemysłu fonograficznego. Zwierzenia, anegdoty, nieznane fakty. Ponad 150 unikatowych fotografii. Kalendarium wydarzeń i dyskografia.

Dora Loewenstein
- córka księcia Ruperta Loewensteina, menedżera finansowego Stonesów - przez całe niemal życie była członkiem „rodziny Stonesów”. Z powodzeniem prowadzi firmę Dora Loewenstein Associates, która organizuje wiele różnorodnych przedsięwzięć, od prywatnych do ogólnoświatowych.
Philip Dodd jest pisarzem i wydawcą specjalizującym się w muzyce i kulturze popularnej. Wspólnie z Dorą Loewenstein stworzył i zestawił „The Rolling Stones: A Life on the Road”. Opublikował i zredagował książki o U2 i Nicku Masonie z Pink Floyd, jest również autorem „The Book of Rock”.

Dora Loewenstein, Philip Dodd „Według The Rolling Stones” tłum. Piotr Kaczkowski, Prószyński i S-ka, Warszawa 2006