POLECAMY

Aneta Kręglicka o karierze modelki i małżeństwe na łamach "Urody Życia"

Piękna Miss Świata skończyła w tym roku... 50 lat!
Aneta Kręglicka o karierze modelki i małżeństwe na łamach "Urody Życia" fot. materiały Edipresse
W czerwcowym numerze magazynu "Uroda Życia", znajdziecie szczery i wyczerpujący wywiad z Anetą Kręglicką - bizneswoman z powołania, Miss Świata z przypadku. Przedstawiamy wam fragment wywiadu, który Marzenie Rogalskiej. Magazyn "Uroda Życia" jest już dostępny w sprzedaży!

Często podkreślasz, że kierujesz się w życiu intuicją. Co to jest według ciebie?

Aneta Kręglicka: To jest taki sygnał, refleksja, którą mam, spotykając na swojej drodze różnych ludzi. Swoich pracowników bardzo często zatrudniam intuicyjnie, wchodzę do sali, przyglądam się ich zachowaniu, patrzę w oczy, słucham i czuję jakiś rodzaj energii, która sprawia, że wiem, czy z tą osobą jest mi po drodze. Dla mnie w relacjach międzyludzkich ważna jest szczerość. Mam na tym punkcie fioła. Cokolwiek to jest, jakąkolwiek informację ktoś chce mi?dać, ja tylko wymagam, żeby to było uczciwe i szczere. Jestem na tym punkcie bardzo wrażliwa.

Dajesz drugą szansę?

Aneta Kręglicka: Zależy, jakiej wagi byłoby kłamstwo albo błąd. Musiałabyś uczciwie stanąć przede mną, spojrzeć mi w oczy i powiedzieć: "Słuchaj, rzeczywiście spieprzyłam sprawę". Ja tak robię. Nie znoszę zamiatania pod dywan, a w sytuacjach międzyludzkich nie akceptuję tego w ogóle. Jeśli postąpiłabyś nieuczciwie, przyszłabym do ciebie, nie czekając, aż ty to zrobisz. Jeżeli nie odważyłabyś się porozmawiać, to z całą pewnością zrobiłabym to?ja. Ponieważ nie byłabym w stanie udawać, że wciąż "jest fajna pogoda".

Rozumiem, że na gruncie rodzinnym też nie ma cichych dni?

Aneta Kręglicka: Nienawidzę cichych dni. Byłam kiedyś w związku, w którym druga strona stosowała ciche dni, i to było nie do zniesienia. Jesteśmy z Maćkiem włoską rodziną – to znaczy głównie ja krzyczę, ale u nas nie ma cichych dni. Pokłócimy się, trzaśniemy drzwiami, a po chwili przychodzimy do siebie i najczęściej Maciek przerywa napięcie, zachowując się tak, jakby nic się nie stało: "To czego się napijesz?" – pyta przyjaźnie. I tak to u nas wygląda.

Cały wywiad Marzeny Rogalskiej z Sonią Bohosiewicz można przeczytać w majowym numerze "Urody Życia", luksusowego magazynu dla kobiet.


Magazyn możecie również nabyć z dodatkami: książką z filmem na DVD "Pani z przedszkola" - przezabawną polską komedią z Krystyną Jandą oraz do wyboru kolejna część z serii kryminałów - "Bezcenny" cz.1 Zygmunta Miłoszewskiego.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)