Dieta na problemy z cerą - 6 warzyw które je wyleczą fot. Fotolia

Ubierz duszę

Napisana jest w bezpośredni i humorystyczny sposób!
Joanna Szczepaniak / 30.07.2014 14:03
Dieta na problemy z cerą - 6 warzyw które je wyleczą fot. Fotolia
Książka "Ubierz duszę " pod życzliwą opieką autorki wprowadza Czytelniczki do przyjaznego świata mody i stylu, który kocha kobiety bez względu na ich wiek, wygląd i sylwetkę. Ten niezwykły „przewodnik” będzie dla wielu kobiet źródłem niekończących się inspiracji oraz pomoże wyrazić piękno ukryte we wnętrzu i umocnić poczucie własnej wartości!

"Ubierz duszę" - o książce

Poradnik nauczy również między innymi, jak stworzyć własną „szafę marzeń”. W książce, oprócz profesjonalnych i szczegółowych wskazówek, zamieszczony został bogaty materiał zdjęciowy, prezentujący kobiety, które korzystając z fachowej wiedzy autorki z sukcesem przeszły proces metamorfozy wizerunkowej. Książka zainspirowana została cieszącymi się dużą popularnością cyklicznymi audycjami „Ubierz Duszę”, emitowanymi w Radiu „Plus”. Wybrane jej fragmenty zostały dołączone do książki w formie płyty.

O autorce książki "Ubierz duszę"

Grażyna Paturalska to kreatorka i wykładowca wizerunku biznesowego i publicznego, osobista stylistka. Absolwentka studiów podyplomowych
w Akademii Leona Koźmińskiego, kierunek Zarządzanie w sektorach mody. Posłanka IV kadencji Sejmu RP. Uczestniczka prestiżowych warsztatów mody i stylu. Ekspert stylistyczny i wizerunkowy, współpracujący między innymi z TVP, TVN oraz portalami internetowymi i profesjonalnymi pismami w dziedzinie mody. Autorka cyklicznych audycji „Ubierz Duszę” w Radiu Plus. Organizatorka i animatorka metamorfoz zarówno kobiet, jak i mężczyzn oraz wielu prestiżowych pokazów mody z udziałem modelek nieprofesjonalnych: czołowych polskich bizneswoman, słuchaczy Radia Plus oraz parlamentarzystek. Trener osobisty i konsultantka firm w zakresie autoprezentacji i kreowania wizerunku.


Więcej nowości książkowych 2014:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)