Tom Cruise. Nieautoryzowana biografia

Już 16 stycznia nastąpi eksplozja emocji w Hollywood. Pojawi się książka Andrew Mortona Tom Cruise. Nieautoryzowana biografia. Autor obecnie się ukrywa, a adwokaci Toma Cruise’a robią wszystko, co w ich mocy, żeby wstrzymać publikację książki.
/ 02.01.2008 17:31
Już 16 stycznia nastąpi eksplozja emocji w Hollywood. Pojawi się książka Andrew Mortona Tom Cruise. Nieautoryzowana biografia.

Autor obecnie się ukrywa, a adwokaci Toma Cruise’a robią wszystko, co w ich mocy, żeby wstrzymać publikację książki. Andrew Morton jest najsłynniejszym biografem i autorytetem w dziedzinie współczesnych sław, autorem najbardziej skandalicznych, ale prawdziwych biografii.

Treść książki do dnia premiery trzymana jest w głębokiej tajemnicy. Tylko nieliczne osoby wiedzą w tej chwili, co naprawdę jest w jej wnętrzu. Tymczasem prasa światowa i polska również prześciga się w domysłach na jej temat.

Tom Cruise jest postacią budzącą ogromne zainteresowanie i emocje. Charyzmatyczny aktor, który swą grą zaskakuje swoich kolegów po fachu i fascynuje widzów. Nic dziwnego, jest przecież najpotężniejszym człowiekiem w Hollywood.

Tom Cruise - wybitny aktor, bezwzględny biznesmen czy fanatyczny scjentolog?
Na czym polega jego wyjątkowa osobowość?
Co się kryje za jego zniewalającym uśmiechem?
Co naprawdę działo się w jego małżeństwach?
Dlaczego wciąż prześladują go plotki o jego życiu seksualnym?

Przeczytajcie koniecznie książkę Andrew Mortona TOM CRUISE. Nieautoryzowana biografia.

Polska premiera 16 stycznia jest jednocześnie premierą światową.