Spotkaj się z popularnymi autorami wydawnictwa Edipresse Książki fot. Fotolia

Spotkaj się z popularnymi autorami wydawnictwa Edipresse Książki

Sprawdź to!
18.07.2016 14:35
Spotkaj się z popularnymi autorami wydawnictwa Edipresse Książki fot. Fotolia
Popularni autorzy wydawnictwa Edipresse Książki m.in. Jacek Bonecki, Ilona Felicjańska, Joanna Jabłczyńska, Marcin Kydryński, Dorota Zawadzka zawitają do siedmiu najpopularniejszych kurortów w Polsce w ramach letniej Sceny Kulturalnej.
 
Scena Kulturalna to projekt, którego założeniem jest podążanie za turystami w sezonie letnim i zimowym z ofertą kultury i rozrywki. W tym roku letnia edycja stacjonuje w siedmiu najpopularniejszych miejscowościach na polskim wybrzeżu: Juraty, Jastarni, Władysławowa, Jastrzębiej Góry, Karwii, Łeby i Darłówka. Stacjonują tam namioty kinowo-teatralne, gdzie odbywać się będą różnego rodzaju wydarzenia kulturalno-artystyczne.
 
Oprócz koncertów, kabaretów i innych atrakcji, na uczestników Sceny Kulturalnej czekać będą spotkania z popularnymi autorami książek i gier wydawnictwa Edipresse Książki, m.in. z Anną Jurksztowicz, Jackiem Boneckim, Mariolą Bojarską-Ferenc, Iloną Felicjańską, Mariką czy Marcinem Kydryńskim. Uczestnicy Sceny Kulturalnej będą nie tylko mogli porozmawiać z autorami, ale też zakupić ich tytuły: książki, puzzle, gry planszowe i memory. Na terenie Sceny Kulturalnej powstaną bowiem specjalne księgarnie z bogatą ofertą Edipresse Książki.
 
Wstęp na spotkania jest wolny. Szczegółowy harmonogram i więcej informacji na stronie Sceny Kulturalnej.
 
Na podstawie materiałów prasowych