Skrzynka mejlowa Holly - Holly Denham

Czy korciło cię kiedyś, by zajrzeć do cudzej skrzynki mejlowej? By mieć nieograniczony niczym dostęp do skrywanych w mejlach sekretów i plotek? Dzięki SKRZYNCE MEJLOWEJ HOLLY masz taką okazję!
/ 05.06.2008 17:27
Skrzynka mejlowa Holly - Holly DenhamCzy korciło cię kiedyś, by zajrzeć do cudzej skrzynki mejlowej? 

By mieć nieograniczony niczym dostęp do skrywanych w mejlach sekretów i plotek?

Dzięki SKRZYNCE MEJLOWEJ HOLLY masz taką okazję!

Holly zaczyna pracę jako recepcjonistka w banku inwestycyjnym w Londynie. Żywot recepcjonistki nie jest usłany różami i dziewczyna musi pokonać szereg trudności, przed którymi stawia ją nowa rzeczywistość (zwłaszcza że wbrew zapewnieniom na rozmowie kwalifikacyjnej dopiero w tej branży raczkuje). Jeśli dodamy do tego jej szalonych przyjaciół, niekoniecznie udane związki, dysfunkcyjną rodzinę oraz plotkarskie ciągoty współpracowników, otrzymamy istną mieszankę wybuchową, gdzie dramat przeplata się z komedią, a przeszłość skrywa niejedną pilnie strzeżoną tajemnicę, z której przyjdzie się kiedyś rozliczyć.

Przezabawna lektura dla wielbicieli serialu Hotel Babylon, dla miłośników brytyjskiego humoru oraz wszystkich, którzy lubią się pośmiać i uwielbiają... cudze sekrety.
 
Jak doszło do wydania mejli Holly Denham?

Wszystko zaczęło się od założonej w 2007 roku strony internetowej www.hollysinbox.com, będącej mejlowym zapisem perypetii londyńskiej recepcjonistki. Kiedy zawartość skrzynki Holly ujrzała światło dzienne za pośrednictwem Internetu, w krótkim czasie stała się fenomenem na skalę światową. Niebawem skrzynka Holly została wydana w formie książki i także w tej postaci od kilku miesięcy bije w Wielkiej Brytanii rekordy popularności.Tytuł oryginału: HOLLY`S INBOX
Tłumaczenie: Magdalena Moltzan-Małkowska
Oprawa miękka
Liczba stron: 678
Format: 142 x 202 mm
Data wydania: 10.06.2008
Cena: 34,00 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/21.01.2009 09:11
szybko się czyta, zabawna; idelana na relaks po ciężkim dniu