bohaterowie serialu Na noże fot. ONS

Serial Na noże - książka kucharska z przepisami z serialu

Chcesz poznać co serialowi bohaterzy „Na noże” gotują w swojej kuchni? Koniecznie zajrzyj do kulinarnej książki o tym samym tytule.
/ 05.12.2016 13:01
bohaterowie serialu Na noże fot. ONS

Niedawno mogliśmy zobaczyć finałowy odcinek pierwszego sezonu serialu „Na noże”. Fani tej niezwykłej, kulinarnej produkcji za pewne z niecierpliwością czekają na drugi sezon, którego premierę zapowiedziano na jesień 2017 roku. Lecz, żeby ten czas oczekiwania umilić, nakładem wydawnictwa Edipresse Książki 7 grudnia ukaże się książka o tym samym tytule, a w niej kulinarne pomysły z serialu, nowoczesne i łatwe w przygotowaniu.

O serialu

Jacek Majchrzyk – kucharz – zbiegiem różnych okoliczności postanawia całkowicie zmienić swoje życie i w końcu spełnić marzenia. Z pomocą dwójki przyjaciół zakłada własny biznes. Jego restauracja „Bistro u Antoniego” szybko staje się miejscem kultowym, co wzmaga zazdrość konkurencji, zwłaszcza Dariusza Zimologą, szefa restauracji, którą Majchrzyk porzucił. Tak rozpoczyna się bitwa na noże oraz walka o prestiż i uznanie wśród najlepszych szefów kuchni.

O książce

Książka „Na noże” to porcja kulinarnych pomysłów prosto z serialu. Śniadania, dania od serca, dary morza i desery to cztery działy ze świeżymi, nowoczesnymi, ale niezbyt skomplikowanymi przepisami. A wszystko to, przyprawione sporą dawką telewizji widzianej od kuchni. Dzięki tej propozycji wydawnictwa Edipresse Książki poznasz największe tajniki kuchni serialowych bohaterów, a przy okazji poznasz ulubione smaki ich kuchni. W łatwy i szybko sposób przygotujesz dania najlepszych restauracji w mieście.

Facet na weekend: Piotr Stramowski