Poruszająca powieść, którą pokochały miliony kobiet

Czemu "Kołysanka" to interesująca pozycja?
Poruszająca powieść, którą pokochały miliony kobiet fot. Fotolia

"Kołysanka" To powieść dla młodzieży i młodych kobiet o nastoletniej dziewczynie, która robi wszystko, żeby się nie zakochać.

Sarah Dessen ma niesamowity talent do opisywania szczegółów z życia nastolatków.
Booklist
Wbrew temu co może sugerować tytuł, ta książka zafunduje nastolatkom bezsenne noce.
Publishers Weekly
Ta książka jest wspaniała! Niektóre fragmenty sprawiały że śmiałam się jak szalona, a inne, że miałam motylki w brzuchu.
Amazon

O książce "Kołysanka"

Nic nie wychodzi Remy tak dobrze, jak zrywanie. Rzesza jej byłych chłopaków na pewno by się z tym zgodziła. Trudno ją za to winić, najwyraźniej odziedziczyła tę skłonność w genach. Jej matka, pisarka, właśnie wychodzi za mąż po raz piąty. A ojciec, muzyk, zniknął z jej życia, zanim się urodziła. Jedyną pamiątką po nim jest ckliwy hit Kołysanka, którą dla niej napisał. Dexter, nowy chłopak Remy, jest jej kompletnym przeciwieństwem. Oderwany od ziemi, niezorganizowany, niepoprawny optymista. Zanim zacznie jej na nim zależeć, Remy musi zrobić to, co umie najlepiej – odejść.

O autorce

Sarah Dessen to jedna z najpopularniejszych pisarek powieści dla młodzieży. Jest bestsellerową autorką według listy New York Timesa, sprzedała ponad milion egzemplarzy swoich książek. W Polsce znana jest z tytułów "Bezsenność we dwoje", "Posłuchaj mnie…", czy "Zamek i klucz".


Tekst na podstawie materiałów prasowych

Zobacz:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)