POLECAMY

Zobacz, jak w prosty sposób możesz się zrelaksować! "Łapacz snów" ci w tym pomoże

To relaksująca kolorowanka dla dorosłych!
Zobacz, jak w prosty sposób możesz się zrelaksować! "Łapacz snów" ci w tym pomoże fot. Fotolia/ kolaż polki.pl

Trudny dzień w pracy? Kłótnia z przyjaciółką? Natłok domowych obowiązków? Pozwól sobie na chwilę relaksu i zatroszcz o siebie!

Jest jeden sposób, by oderwać się od przykrości, stresu i problemów. Przy okazji odkryj w sobie artystyczną duszę i zatroszcz się o "wewnętrzne dziecko"!

Jak to zrobić dzięki "Łapaczowi snów"?

  1. Sięgnij po kredki i zamaluj swój stres - tak, jak czujesz!
  2. Wyzwól swoją kreatywność - to prostsze, niż myślisz
  3. Poczuj magię terapii kolorem, oderwij się od rzeczywistości i wyruszysz do świata fantazji.
Piękne ilustracje i motywujące słowa sprawią, że wsłuchasz się w siebie i zapomnisz o zmartwieniach.
Znajdziesz tu 50 rysunków, które możesz wyciąć i oprawić.
materiały prasowe
To książka zarówno dla dużych jak i małych , na deszcz i na pogodę , na dobry i zły nastrój . Rewelacyjna zabawa połączona z terapią umysłu.

Na podstawie materiałów prasowych

Zobacz także:

W 2014 roku 58 proc. ankietowanych nie przeczytało ani jednej książki - wynika z danych opublikowanych przez Bibliotekę Narodową. Co więcej, 47 proc. badanych przez cały rok nie zapoznało się z tekstem dłuższym niż trzy strony maszynopisu, a 19 proc. zadeklarowało, że nie przeczytało żadnego tekstu pisanego.

Reklama

16 proc. Polaków nie posiada w domu żadnej książki, a więcej niż siedem książek czyta zaledwie 11 proc. społeczeństwa. Nie czytają zwłaszcza: mężczyźni, mieszkańcy obszarów wiejskich, obywatele z niższym wykształceniem, ludzie starsi. Wśród mężczyzn z podstawowym wykształceniem ani jednej książki nie przeczytało aż 86. proc. ankietowanych!Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-czym-grozi-nieczytanie,nId,1837692#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)