Promocja na książki w Biedronce

Wybrałyśmy 5 tytułów, za które łącznie zapłacisz mniej, niż 50 zł!
Edyta Liebert / 07.07.2017 12:37

Miłośników dobrej literatury może ucieszyć fakt, że światowe bestsellery,  także dobre polskie kryminały, są do kupienia w kieszonkowym formacie i niskiej cenie w Biedronce. Dyskont otworzył się dla czytelników i stawia na jakość za przystępną cenę. Nie ma mowy o przepłaceniu!

Wnętrzarski hit za 12 zł?! Biedronka przeceniła hitowy produkt

Bestsellery książkowe kupisz po 9,99 zł

Zamiast słodkich napojów, czipsów czy niezdrowych przekąsek, klient Biedronki może zaopatrzyć się w dobrą literaturę w podobnej cenie. Kupno książki kiedyś kojarzyło się z luksusem - Biedronka pokazała, że nie musi tak być. Spośród kilkunastu tytułów wybrałyśmy pięć szczególnie wartych uwagi książek. I to w formacie idealnym do spakowania na wakacje!

5 książek z Biedronki, które polecamy

Nie zabrakło w naszym zestawieniu książkowego patriotyzmu (wiwat, Katarzyna Bonda!), klasyki literatury ("Cień wiatru") czy soczystego kryminału (Alex Kava).

Od 3 lipca książki są w ofercie dyskontu. Szukajcie ich wytrwale, bo nie w każdej Biedronce oferta jest kompletna. I, co nas cieszy, książki wyprzedają się bardzo szybko! Jesteście ciekawe naszych wyborów? Zajrzyjcie do galerii!

Polacy zaspamowali się fałszywymi voucherami do Lidla!