Krzysztof Gojdź fot. ONS

Premiera książki Krzysztofa Gojdzia Twoja twarz twój charakter

7 grudnia do księgarni trafiła druga książka Krzysztofa Gojdzia „Twoja twarz, twój charakter”.
/ 09.12.2016 11:33
Krzysztof Gojdź fot. ONS

Najnowsze badania dowodzą, że osobowość wypisana jest na twarzy. I choć mało osób zdaje sobie z tego sprawę to właśnie ona ma najwięcej do powiedzenia o naszym charakterze. Dzięki niej możemy poznać, jaką jesteśmy osobą, jaki mamy temperament . Ekspertem w tej dziedzinie jest dr n. med. Krzysztof Gojdź, który właśnie wydał swoją drugą książkę „Twoja twarz, twój charakter”. Książka ukazała się 7 grudnia nakładem wydawnictwa Edipresse Książki.

Twarz zwierciadłem duszy

W swojej najnowszej książce Krzysztof Gojdź zwraca szczególna uwagę na naturalność twarzy. Radzi, żeby nie zmieniać jej całkowicie, bo to może sprawić, że utracimy to, co nas wyróżnia najbardziej. A przecież każdy z nas ma w sobie coś szczególnego, inny układ oczu, inny nos, dlatego przede wszystkim musimy pokochać siebie i nie próbować upodabniać się do innych osób, tylko zachować naturalność. Dopiero wtedy każdy drobny zabieg medycyny estetycznej pozwoli nam wciąż być sobą. Ale jak pokochać swoja twarz? Koniecznie przeczytaj książkę „Twoja twarz, twój charakter”.

O autorze

Dr n. med. Krzysztof Gojdź – jedyny w Polsce certyfikowany lekarz American Academy of Aesthetic Medicine, której dyplom obronił z pierwszą lokatą w Miami na Florydzie. Należy do elitarnego kilkuosobowego grona europejskich lekarzy, absolwentów tej prestiżowej placówki. Z American Academy of Aesthetic Medicine związany jest również zawodowo – jako wykładowca szkolący lekarzy na całym świecie w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Doktor Krzysztof Gojdź ukończył także American Academy of Anti­Aging Medicine. Jest właścicielem Holistic Clinic.

Dr Krzysztof Gojdź - czarodziej, który zatrzymuje czas

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)