„Ostatnie dni Królika” Anny McPartlin – wzruszająca i zabawna opowieść o kobiecie fot. Fotolia

„Ostatnie dni Królika” Anny McPartlin – wzruszająca i zabawna opowieść o kobiecie

Światowy bestseller!
09.12.2015 13:13
„Ostatnie dni Królika” Anny McPartlin – wzruszająca i zabawna opowieść o kobiecie fot. Fotolia

Nie lada gratka dla kobiet, które kochają wzruszać się przy zabawnych książkach. Oto "Ostatnie dni Królika"!


O książce "Ostatnie dni Królika" Anny McPartlin

Dziewięć dni z życia niezwykłej rodziny z Dublina. 40-letnia Mia Hayes, zwana w rodzinie Królikiem, trafia do hospicjum – jej kilkuletnia walka z rakiem dobiega końca. Bliscy wciąż poszukują cudownego lekarstwa, powoli jednak godzą się z tym, że Mia wkrótce odejdzie. Każdy z nich na swój sposób radzi sobie z tym, co nieuniknione: buntem, humorami i niekontrolowanymi wybuchami śmiechu.
Wojownicza matka nie poddaje się i ciągle wierzy, że lekarze uratują Mię. Otoczona bliskimi Mia myśli o Johnnym, swojej pierwszej miłości...

Postacie stworzone przez autorkę są tak zabawne, jakby żyły naprawdę.
-Irish Independent

O autorce "Ostatnch dni Królika": Anna McPartlin

Irlandzka powieściopisarka, która zadebiutowała w 2006 roku powieścią "Pack up th moon". Zarówno jej pierwsza książka, jak i pięć kolejnych, stały się międzynarodowymi bestsellerami. Jej największą inspiracją są jej przyjaciele i rodzina. Jej powieści są w dużej mierze odbiciem jej osobistych doświadczeń. Oprócz powieści, Anna jest także autorką komediodramatu telewizyjnego "School Run", który nominowany był do nagród IFTA  i TV award. Jej książki publikowane są w Irlandii, Niemczech, USA, Rosji, Wielkiej Brytanii i Australii.
Na podstawie materiałów prasowych
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)