Nowości książkowe 2014

Co nowego w księgarniach?

"Jajko z niespodzianką", Agnieszka Krakowiak-Kondracka
Powieściowy debiut scenarzystki serialu „Na dobre i na złe”, który w każdą środę przyciąga przed telewizory sześć milionów widzów! Agnieszka Krakowiak-Kondracka jest mistrzynią snucia obyczajowych opowieści, czego dowiodła niejednokrotnie wyciskając łzy z całej rzeszy telewidzów i wzbudzając uśmiech na ich twarzach. Taka też będzie jej pierwsza powieść – zabawna, miejscami smutna, chwytająca za serca i prawdziwa, jak życie.

Ada ma trzydzieści lat i sama wychowuje 3-letnią córeczkę. To już nie małe obciążenie, a dodać należy, że Julka ma nie w pełni sprawną rączkę, co bywa tematem drwin rówieśników i przysparza samotnej mamie nowych trosk. To jednak dopiero początek opowieści. Na kolejnych jej stronach na naszą bohaterkę czyhają – wszystkowiedząca babcia Irena, dobre przedszkole „stwarzające perspektywy”, inni rodzice i eko-rodzice, duże wydatki, finansowe upadki i wzloty, flirty, miłosne spojrzenia, potencjalni narzeczeni i… były mąż. Czy Ada odnajdzie miłość?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/01.02.2015 16:57
o ja jestem pod wielkim wrażeniem książki Anny Todd After myślę, że będzie ona wydarzeniem tego roku.
/28.01.2015 14:55
o na pewno przeczytam a z ciekawszych książek, które niedawno się ukazały na pewno warto przeczytać Pierwszy telefon z nieba M. Alboma.