Nora Roberts "Miłosne przysięgi"

Ostatnia część kwartetu weselnego.
/ 04.07.2011 22:45

Ostatnia część kwartetu weselnego.

Parker Brown przemieniła dziecięcą „zabawę w ślub” w pracę marzeń. Teraz jest twarzą „Przysiąg” – to ona zaspokaja wszystkie życzenia panien młodych, zarządza każdym przyjęciem i z romantycznych kwiatów Emmy, pysznych deserów Laurel i oszałamiających fotografii Mac tworzy jeden, niepowtarzalny pakiet.

Mechanik Malcolm Kavanaugh uwielbia dociekać, jak co działa, a Parker Brown – z tymi swoimi długimi nogami – nie stanowi wyjątku. Jednak jako dobry przyjaciel brata Parker, Mal wie, że przejście od niewinnego flirtu do poważnego zaangażowania to wielki krok.

Już dawno żaden mężczyzna nie zbił Parker z tropu, ale jeżdżący na motocyklu Mal o kruczoczarnych włosach wydaje się mieć do tego wyjątkowy talent. Całuje ją namiętnie w najmniej spodziewanych momentach i zaczyna budzić w Parker coraz bardziej niepokojące uczucia. W jej pracy ryzyko zawsze się opłacało, ale teraz musi zaryzykować własne serce…     

Nora Roberts snuje opowieść jak nikt inny.
„Rocky Mountain News”

Ulubiona autorka Ameryki!
„The New Yorker”

Nora Roberts jest autorką ponad 190 powieści. Pod pseudonimem J.D. Robb pisze również bestsellerowe kryminały futurystyczne. Wydrukowano ponad 400 milionów egzemplarzy jej książek.
Nora Roberts jest bezsprzecznie najpopularniejszą i najbardziej cenioną współczesną autorką powieści dla kobiet.