POLECAMY

"Na domiar złego" Sarah-Kate Lynch

Słodko-gorzka opowieść o życiu, wszystkich jego wzlotach i upadkach oraz o tym, jak dobrze jest się napić popołudniowej herbaty.

Słodko-gorzka opowieść o życiu, wszystkich jego wzlotach i upadkach oraz o tym, jak dobrze jest się napić popołudniowej herbaty.

 

W ciągu jednego dnia życie Florence, szczęśliwej żony i matki oraz współwłaścicielki sklepu ze starymi meblami, wywraca się do góry nogami. Jej wspólniczka przejmuje interes, a ukochany mąż, od którego oczekiwała wsparcia, porzuca ją dla… mężczyzny. Jakby tego było mało, dziewiętnastoletni syn Florence, Monty, wraca z Australii z dużo starszą od siebie kobietą, którą przedstawia jako swoją żonę. Czy może być jeszcze gorzej? Florence wierzy, że tak, dopóki w jej życiu nie pojawia się tajemniczy Will złota rączka…

Czy Florence skorzysta z rady jednej z dawnych klientek, by zamiast użalać się nad sobą wzięła sprawy we własne ręce? Czy los da jej szansę na kolejne uczucie?

Ujmująca i zabawna powieść... Lynch ożywia narrację ekscentrycznymi, gadatliwymi i komicznymi postaciami.
„Publishers Weekly”

Sarah-Kate Lynch - zanim zadebiutowała jako pisarka,  przez prawie 20 lat była dziennikarką. Po wizycie w Irlandii, dokąd pojechała szukać jedynych żyjących krewnych swojej matki, napisała pierwszą powieść „Finding Tom Connor”. Mieszka z mężem, Markiem Robinem, reżyserem filmowym, w Queenstown, malowniczej miejscowości położonej w górach na południu Nowej Zelandii. Poza pisaniem książek prowadzi stałą rubrykę w tygodniku „New Zealand Woman's Weekly”.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)