Książki wakacyjne

Warto je przeczytać w wolnym czasie!
Joanna Szczepaniak / 11.07.2014 11:18
Ah, wakacje, wakacje... Tyle na nie czekamy! Całą zimę marzymy o tym, aby wieczorami siedzieć na swoich tarasach, balkonach, w swoich ogródkach, na basenach, plażowych piaskach czy górskich szczytach i spędzać miło czas. Najlepiej spędzać go nie tylko z bliskimi osobami, ale również i z dobrą książką! Specjalnie dla Was wybrałyśmy 20 ciekawych pozycji książkowych idealnych do czytania w wakacje. Zarówno miłośniczki romansów jak i książek trzymających w napięciu znajdą coś dla siebie!

W naszym przegladzie znajdziecie między innymi kultowe już powieści Cecilii Ahern, która ma setki tysięcy wiernych czytelniczek na całym świecie. Każda jej książka staje się bestsellerem! Rozstania to również wakacyjny temat, dlatego warto zapoznać się z przydatnym poradnikiem o tym, jak sobie z nimi radzić. Nie zabrakło pozycji od J.K. Rowling oraz kultowego już twórcy historii z dreszczykiem - Carlosa Ruiza Zafona.

Zobacz 22 książki do przeczytania w wakacje

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/27.09.2016 16:28
ostatnio przeglądałam książki dostępna na ksiegarnia-internetowa.pl natrafiłam na książkę do zobaczenia we Włoszech, bardzo spodobała mi się okładka, zamówiłam i nie żałuję. Książka bardzo wciągająca
/29.07.2016 17:39
ja też na pewno coś z tych propozycji wybiorę dla siebie. Ale też chcę wam polecić bardzo ciekawą i wciągającą książkę Pięć dni ze swastyką, książka jest rewelacyjna.
/27.04.2015 22:23
na pewno sięgnę po te propozycje, bo bardzo lubię czytać książki. A jak ktoś z was będzie miał ochotę na coś innego niż te wymienione. Polecam sięgnąć po książkę Cuda Erica Metaxasa.