22 książki do przeczytania w wakacje

Warto je przeczytać w wolnym czasie!

"Niezwykłe lato" Lisa Samson
Nie daj się zwieść pozorom, czasami trzeba sięgnąć głębiej, by odnaleźć przeznaczenie. Wydawałoby się, że Heather ma wszystko: wspaniałego, kochającego męża, mądrego syna, dom w bardzo dobrej dzielnicy i doskonałą sytuację finansową. Ma jednak poczucie, że życie przecieka jej przez palce. czuje się sfrustrowana swoim obecnym życiem i wypalona, pusta wewnętrznie. Nie pomaga jej rola doskonałej gospodyni i zaangażowanie w organizację imprez w szkole syna. Na dodatek wracają złe wspomnienia z okresu szkolnego, kiedy to brała udział w psychicznym znęcaniu się nad koleżanką i kolegą. Po wakacjach w towarzystwie dwóch starszych pań i zakonnicy frustracja Heather narasta. Najwyższy czas zrobić coś więcej.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 lata temu
ostatnio przeglądałam książki dostępna na ksiegarnia-internetowa.pl natrafiłam na książkę do zobaczenia we Włoszech, bardzo spodobała mi się okładka, zamówiłam i nie żałuję. Książka bardzo wciągająca
/2 lata temu
ja też na pewno coś z tych propozycji wybiorę dla siebie. Ale też chcę wam polecić bardzo ciekawą i wciągającą książkę Pięć dni ze swastyką, książka jest rewelacyjna.
/4 lata temu
na pewno sięgnę po te propozycje, bo bardzo lubię czytać książki. A jak ktoś z was będzie miał ochotę na coś innego niż te wymienione. Polecam sięgnąć po książkę Cuda Erica Metaxasa.