Książka na Dzień Matki? To świetny pomysł! Poznaj nasze propozycje! [GALERIA]

Książka na Dzień Matki to doskonały pomysł na upominek. Pozwoli zabieganej mamie na chwilę relaksu i przeniesienie do świata fantazji. Wybrałyśmy 26 pozycji, które naszym zdaniem sprawdzą się najlepiej!
Edyta Liebert / 24.05.2017 17:34

26 maja to ważne święto, w którym celebrujemy miłość i przywiązanie do tej jednej kobiety - swojej mamy! Warto pokusić się o kupno chociaż upominku i sprawić jej przyjemność prezentem z okazji Dnia Matki. Jeśli chcesz kupić książkę na prezent dla mamy, podpowiadamy, co ciekawego jest w ofercie!

Twoja mama przepada za książkami? Warto zatem sprawić jej upominek w postaci trafionej lektury. W naszym zestawieniu znalazły się biografie, poradniki, romanse, literatura historyczna i modowo-urodowa. Nie brakuje poradników, lecz także wartkich i pełnokrwistych kryminałów. Bo każda mam jest inna!

Najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki

Książki na prezent dla mamy

Jak pielęgnować swoją skórę? Jak dbać o siebie z upływem lat? Jak spełnić marzenie o pięknym ogrodzie czy balkonie? Jak znaleźć w sobie odwagę do zmian, do porzucenia pracy lub podążania za pasją? Wiele mam skrycie wraca pamięcią do marzeń i planów, które czekają na realizację, ale macierzyństwo otworzyło im inne drzwi.

W naszym zestawieniu niekwestionowanym hitem jest książka pt. "Sekrety urody babuszki. Słowiański elementarz pielęgnacji". Znajdziesz tam triki urodowe, które teraz wracają do łask - ta książka odkurza dawne receptury i podpowiada, jak dbać o skórę w każdym wieku!

Wielu mamom przypadnie do gustu również pozycja o savoir-vivrze. Ten temat przeżywa prawdziwy renesans: jak zachować się przy stole lub podczas biznesowego spotkania? Co wypada kobiecie, a co nastolatce? "Współczesne maniery" to odpowiedź na wiele pytań i ich kombinacji.

Dzień Mamy - wybierz książkę na prezent

26 maja zbliża się wielkimi krokami. Czas leci, więc jeśli szukasz odpowiedniej książki dla mamy, to przejdź do galerii książek na prezent dla mamy i pędź do księgarni! Spraw, by ten Dzień Matki był wyjątkowy!

Zobacz także:
Za co kochamy swoje mamy?
Upominki dla mamy-domatorki od 15 zł!
Pyszności na Dzień Matki - każdy smakosz je polubi!