Książka na Dzień Matki? To świetny pomysł! Poznaj nasze propozycje! [GALERIA]

Książka na Dzień Matki to doskonały pomysł na upominek. Pozwoli zabieganej mamie na chwilę relaksu i przeniesienie do świata fantazji. Wybrałyśmy 26 pozycji, które naszym zdaniem sprawdzą się najlepiej!
Edyta Liebert / 24.05.2017 17:34

26 maja to ważne święto, w którym celebrujemy miłość i przywiązanie do tej jednej kobiety - swojej mamy! Warto pokusić się o kupno chociaż upominku i sprawić jej przyjemność prezentem z okazji Dnia Matki. Jeśli chcesz kupić książkę na prezent dla mamy, podpowiadamy, co ciekawego jest w ofercie!

Twoja mama przepada za książkami? Warto zatem sprawić jej upominek w postaci trafionej lektury. W naszym zestawieniu znalazły się biografie, poradniki, romanse, literatura historyczna i modowo-urodowa. Nie brakuje poradników, lecz także wartkich i pełnokrwistych kryminałów. Bo każda mam jest inna!

Najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki

Książki na prezent dla mamy

Jak pielęgnować swoją skórę? Jak dbać o siebie z upływem lat? Jak spełnić marzenie o pięknym ogrodzie czy balkonie? Jak znaleźć w sobie odwagę do zmian, do porzucenia pracy lub podążania za pasją? Wiele mam skrycie wraca pamięcią do marzeń i planów, które czekają na realizację, ale macierzyństwo otworzyło im inne drzwi.

W naszym zestawieniu niekwestionowanym hitem jest książka pt. "Sekrety urody babuszki. Słowiański elementarz pielęgnacji". Znajdziesz tam triki urodowe, które teraz wracają do łask - ta książka odkurza dawne receptury i podpowiada, jak dbać o skórę w każdym wieku!

Wielu mamom przypadnie do gustu również pozycja o savoir-vivrze. Ten temat przeżywa prawdziwy renesans: jak zachować się przy stole lub podczas biznesowego spotkania? Co wypada kobiecie, a co nastolatce? "Współczesne maniery" to odpowiedź na wiele pytań i ich kombinacji.

Dzień Mamy - wybierz książkę na prezent

26 maja zbliża się wielkimi krokami. Czas leci, więc jeśli szukasz odpowiedniej książki dla mamy, to przejdź do galerii książek na prezent dla mamy i pędź do księgarni! Spraw, by ten Dzień Matki był wyjątkowy!

Zobacz także:
Za co kochamy swoje mamy?
Upominki dla mamy-domatorki od 15 zł!
Pyszności na Dzień Matki - każdy smakosz je polubi!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/05.03.2018 09:40
Moja lista ciekawych książek :) Polecam 1. Zdzisław Brałkowski - Wileńszczyzna w miniony czas 2. Taniec z motylami – Anna Wysocka-Kalkowska (miłość, przemijanie, przyjaźń) 3. Morderstwo w pensjonacie – Pola Andrus (świetny kryminalik) 4. Przetrwać noc – Krzysztof Piotr Łabenda 5. Poszukiwacz marzeń. Z kamerą na wojnie w Brazylii – Karolina Kozioł 6. Tatuaże podświadomości – Grażyna Mączyńska (polecam) 7. Miłość do trawy – Michał Krupa 8. Mroczny spadek – Małgorzata Mossakowska-Górnikowska 9. Moje życie bez ciebie – Anna Wysocka-Kalkowska 10 . Kocham Cię mamo – Justyna Ewelina Depta 11. Koniecznie Twórczość Marty W. Staniszewskiej 12. Twórczość Alicji Masłowskiej-Burnos i jej świetna TRYLOGIA CISZY 13. Twórczość Jolanty Marii Kalety (jak ktoś lubi książki owiane tajemnicą, w scenerii Dolnego Śląska) 14. Ważne są tylko chwile – Angelina Palm 15. Bez wyboru – Lena Nowicz 16. Sięgając marzeń – Maja Chmiel 17. Twórczość Stefanii Kamienieckiej (co gra w kobiecej duszy) 18. „Kocham Cię mamo” - Justyna Ewelina Depta 19. Zespół Downa… trudniejsze życie, piękniejszy świat – Maja Chmiel 20. Światło i mrok – Natsume Soseki 21 Miłość do trzech zuckerbrinów – Wiktor Pielewin 22. Wywiad ze śmiercią – Michał Wancerz 23. Niczyj. Prawdziwe oblicza bezdomności – Ewelina Rubinstein 24. Historie kryminalne. Wiek XIX – Część 1 – Piotr i Karol Ryttel 25. Mój mąż drwal – Anna Radziejewska (koniecznie) 26. Nie można pominąć również Anety Skarżyński (zabierze nas w niezapomniane podróże po wyspach…) 27. Nić Ariadny – Lidia Tasarz (wyciśnie z ciebie łzy) 28. Czarny kot w walizce Lucyna Małolepsza 30. Sen Henny - Artura Wellsa 31. Bądź czujna – Paula Bartkowicz 32. Cykl Monika Jagodzińska
/14.04.2016 10:12
Moim zdaniem warto jest przeczytać książkę Marka Rybarczyka Elżbieta II o czym nie mówi królowa z niej na pewno dowiem się, jaka naprawdę jest królowa Anglii i zmieni mi się jej obraz.
/01.12.2015 19:28
książka faktycznie jest dobrym pomysłem, ja teraz jestem pod wielkim wrażeniem książki Łukasza Maciejewskiego Aktorki Portrety, myślę, że ona też będzie bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o pomysł na prezent.
POKAŻ KOMENTARZE (1)