Ewa Kozioł, "Wyrzuć chemię z domu" fot. Fotolia

Książka "Wyrzuć chemię z domu"

Warto!
25.03.2016 05:26
Ewa Kozioł, "Wyrzuć chemię z domu" fot. Fotolia

Z największą przyjemnością zapowiadamy premierę książki Ewy Kozioł "Wyrzuć chemię z domu", która pojawi się w księgarniach już 27 kwietnia 2016 roku. Ta książka to kolejny krok w myśleniu o zdrowym domu po bestsellerowej pozycji Julity Bator "Zamień chemię na jedzenie".


Przekonaj się, jak niewiele trzeba, by żyć prosto, zdrowo i tanio! Ewa Kozioł pokazuje, że Twój dom może być czysty, zadbany i bezpieczny bez chemicznych środków czyszczących. Podkreśla, że by wyglądać młodo i zdrowo, Twoje ciało nie potrzebuje nasyconych konserwantami drogich kosmetyków. Na zwykłe dolegliwości zdrowotne Twojej rodziny poleca bezpieczne naturalne leki, które z łatwością przygotujesz sama w domowym zaciszu.


W książce znajdziesz konkretne porady, wiele łatwych przepisów na kosmetyki, środki czystości i preparaty ziołowe. Dowiesz się, jakie substancje są niebezpieczne dla organizmu, czego unikać, by żyć zdrowo i chronić rodzinę przed alergiami i rakiem. Dzięki tym radom nie tylko nie zrujnujesz domowego budżetu, ale zyskasz czas dla siebie i swoich najbliższych.

Zobaczysz, jak niewiele trzeba, żeby z dnia na dzień zamienić chemię na zdrowie!

Zobacz: