Książka Trzy oblicza pożądania

Książka Trzy oblicza pożądania fot. Serwis prasowy
Intrygująca historia i odważne erotyczne sceny. Najgorętsza książka roku „Trzy oblicza pożądania” Megan Hart już w sklepach!
/ 21.03.2013 14:04
Książka Trzy oblicza pożądania fot. Serwis prasowy
Nigdy nie zdradziłam męża. Nie miałam też żadnych powodów, by podejrzewać, że on mnie zdradził. A teraz zapraszaliśmy obcą osobę do naszego łóżka. Musiałabym być stuknięta, żeby nie czuć niepokoju.
„Trzy oblicza pożądania” wpisują się w panującą obecnie modę na powieści erotyczne dla kobiet. Anne ma kochającego męża Jamesa, piękny dom nad jeziorem i na pozór prowadzi beztroskie życie. Chociaż kocha męża, czuje że w ich związku czegoś brakuje. Niespodziewana wizyta Alexa, dawnego przyjaciela Jamesa, sprawia, że wszystko nagle się zmienia. Powstaje erotyczny trójkąt, 
w którym namiętności i pożądanie zwyciężają nad zdrowym rozsądkiem… 
Co przyniesie układ, który połączył tę trójkę? Megan Hart odważnie opisuje mocne erotyczne sceny, ale nigdy nie przekracza granicy dobrego smaku.
Podniosłam powoli ręce, ujęli moje dłonie i wtedy ich przyciągnęłam. Poczułam na plecach ręce męża obok rąk Alexa. Nie byliśmy już trójkątem o ostrych wierzchołkach, lecz tworzyliśmy krąg. Spleciony z ramion, nóg i złączony wspólnym pragnieniem.
„Trzy oblicza pożądania” to nie tylko powieść o fascynującym trójkącie miłosnym, lecz także o innych sprawach bliskich wszystkim kobietom. Na ile można zaufać partnerowi? Jak poukładać skomplikowane relacje z najbliższymi? Czy osobiste szczęście jest ważniejsze od harmonii w rodzinie?   

Megan Hart to jedna z najbardziej dojrzałych i utalentowanych pisarek współczesnej literatury erotycznej. Doceniona przez wpływowy New York Times – znalazła się na ich liście bestsellerowych autorów. Napisała ponad 30 książek, które cieszą się popularnością na całym świecie. Tworzy przede wszystkim romanse i erotyki, ale także horrory, książki fantasy i science-fiction.

Redakcja poleca

REKLAMA