10 najlepszych kryminałów na luty!

Tylko dla tych, co lubią się bać.

Imperatyw Bourne'a
Thriller spiskowy przedstawiający kolejną z serii przygód Bourne'a. Tym razem Jason Bourne wraz z Rebeką, agentką Mossadu próbują zdemaskować aferę polityczną, w którą zamieszanych jest wiele państw, w tym Chiny, Meksyk Izrael. Chodzi o przekręty w związku z wprowadzeniem nowych źródeł energii. Komu uda się przechytrzyć przeciwnika? Agentom czy politykom i aferzystom?

Cena książki: ok. 30 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
W zimie najlepiej się czyta kryminały. ;) Jeśli chodzi natomiast o luty tego roku (2017) to największym odkryciem był dla mnie Rick Rordian i jego "Taniec Wdowca" - genialny kryminał, którego akcja rozgrywa się w słonecznym Teksasie, z tequilą, pięknymi kobietami i detektywem na tropie morderstwa w branży muzycznej. Na koniec zimy / początek wiosny - świetna lektura. W ogóle Rordian odświeżył gatunek jak dla mnie i moje podejście od tego gatunku. ;)
/3 lata temu
ja jestem świeżo po lekturze książki Kai Malanowskiej Mgła i muszę przyznać, że książka mnie zachwyciła. Bardzo ciekawie i fajnie stworzony wątek kryminalny. Podoba mi się styl autorki, pisze w taki sposób, że nie sposób się od książki oderwać.