10 najlepszych kryminałów na luty!

Tylko dla tych, co lubią się bać.

Drugi Miesiąc Miodowy
Tytuł książki może wprowadzić czytelnika w błąd. To wcale nie jest historia miłosna, ale kryminalna. 
Ethan i Abigail Breslowowie właśnie się pobrali i przebywają na miesiącu miodowym. W niewyjaśnionych okolicznościach dochodzi do ich zamordowania. Zrozpaczony ojciec Ethana postanawia rozpocząć prywatne śledztwo i wykryć, kto jest mordercą jego syna i synowej. Sprawę zleca zawieszonemu w służbie czynnej agentowi FBI, Johnowi O’Harze. Okazuje się jednak, że ktoś celowo zabija właśnie nowożeńców, ponieważ jakiś czas później także podczas miesiąca miodowego, zostaje zamordowana kolejna para...

Cena książki: ok. 25 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
W zimie najlepiej się czyta kryminały. ;) Jeśli chodzi natomiast o luty tego roku (2017) to największym odkryciem był dla mnie Rick Rordian i jego "Taniec Wdowca" - genialny kryminał, którego akcja rozgrywa się w słonecznym Teksasie, z tequilą, pięknymi kobietami i detektywem na tropie morderstwa w branży muzycznej. Na koniec zimy / początek wiosny - świetna lektura. W ogóle Rordian odświeżył gatunek jak dla mnie i moje podejście od tego gatunku. ;)
/3 lata temu
ja jestem świeżo po lekturze książki Kai Malanowskiej Mgła i muszę przyznać, że książka mnie zachwyciła. Bardzo ciekawie i fajnie stworzony wątek kryminalny. Podoba mi się styl autorki, pisze w taki sposób, że nie sposób się od książki oderwać.