10 najlepszych kryminałów na luty!

Tylko dla tych, co lubią się bać.

Nocny Prześladowca
W nieczynnym sklepie mięsnym policjanci dokonują niewiarygodnego odkrycia - znajdują ciało kobiety. Ma na sobie znak szczególny - usta zaszyte nicią w sposób absolutnie profesjonalny. Zaczyna się dochodzenie. Wyniki autopsji ciała kobiety ujawniają przerażającą prawdę. Robert Hunter, prowadzący sprawę, usiłuje znaleźć sprawcę zabójstwa, ...a może wielu zabójstw?

Cena książki: ok. 38 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
W zimie najlepiej się czyta kryminały. ;) Jeśli chodzi natomiast o luty tego roku (2017) to największym odkryciem był dla mnie Rick Rordian i jego "Taniec Wdowca" - genialny kryminał, którego akcja rozgrywa się w słonecznym Teksasie, z tequilą, pięknymi kobietami i detektywem na tropie morderstwa w branży muzycznej. Na koniec zimy / początek wiosny - świetna lektura. W ogóle Rordian odświeżył gatunek jak dla mnie i moje podejście od tego gatunku. ;)
/3 lata temu
ja jestem świeżo po lekturze książki Kai Malanowskiej Mgła i muszę przyznać, że książka mnie zachwyciła. Bardzo ciekawie i fajnie stworzony wątek kryminalny. Podoba mi się styl autorki, pisze w taki sposób, że nie sposób się od książki oderwać.