10 najlepszych kryminałów na luty!

Tylko dla tych, co lubią się bać.

Przysięga
Książka zaczyna się od serii tragicznych zdarzeń. Niezrównoważony doktor John John Meacham wpada w szał, sięga po broń i bez skrupułów morduje kilka osób, w tym swojego wspólnika, personel medyczny przychodni i dwóch pacjentów. Po tym wszystkim postanawia zabić też siebie samego. Doktor Lou Welcome’a zostaje uznany winnym tych wydarzeń,. Dlaczego? Ponieważ wiele lat temu pracował z Meachamem jako jego terapeuta, gdy ten stracił licencję z powodu uzależnienia od narkotyków. Czy faktycznie ma on coś wspólnego z serią zabójstw Meachama?

Cena książki: ok. 25 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
W zimie najlepiej się czyta kryminały. ;) Jeśli chodzi natomiast o luty tego roku (2017) to największym odkryciem był dla mnie Rick Rordian i jego "Taniec Wdowca" - genialny kryminał, którego akcja rozgrywa się w słonecznym Teksasie, z tequilą, pięknymi kobietami i detektywem na tropie morderstwa w branży muzycznej. Na koniec zimy / początek wiosny - świetna lektura. W ogóle Rordian odświeżył gatunek jak dla mnie i moje podejście od tego gatunku. ;)
/3 lata temu
ja jestem świeżo po lekturze książki Kai Malanowskiej Mgła i muszę przyznać, że książka mnie zachwyciła. Bardzo ciekawie i fajnie stworzony wątek kryminalny. Podoba mi się styl autorki, pisze w taki sposób, że nie sposób się od książki oderwać.