Wygraj książki "Lilah" i "Suzanna" Nory Roberts - WYNIKI

To absolutne bestsellery!
Wygraj książki "Lilah" i "Suzanna" Nory Roberts - WYNIKI fot. materiały prasowe Edipresse

Lista laureatów

1. kasia2006222
2. natalia0104
3. pekaes86
4. batumi5

Nagrody w konkursie

Mamy do rozdania 4 sztuki tomu 1: Każda z osób biorących udział w konkursie i ma szansę książkę autorstwa Nory Roberts:
  • Tom 1: "Lilah", "Suzanna"

Zadanie konkursowe

Jak zdobyć nagrodę? Zastanów się chwilę i odpowiedz na pytanie dotyczące własnej osobowości:
 

Jesteś rozważna czy romantyczna?


UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku! Zapoznaj się także z  REGULAMINEM.
Konkurs trwa od 22.07.2015 do 28.07.2015.

Fabuła "Lilah i Suzanna"

Siostry Calhoun walczą o zachowanie starej, malowniczo położonej, rodzinnej rezydencji. Niespodziewanie poznają legendę o niespełnionej miłości ich prababci i ukrytych szmaragdach... Lilah ratuje z fal oceanu rannego mężczyznę. Max Quartermain szybko dochodzi do siebie. W podzięce za uratowanie życia postanawia pomóc Lilah w poszukiwaniu zaginionych rodzinnych szmaragdów. Nie wie, że śledzi go ktoś, kto dla tych klejnotów jest gotów na wszystko...
 
Z kolei niezależna i zdystansowana Suzanna, po koszmarze upokarzającego małżeństwa i rozwodu, musi odbudować poczucie własnej wartości. Hold Bradford, rozczarowany życiem były policjant, marzy o świętym spokoju. Oboje bronią się przed niechcianym uczuciem. Jego dziadek i jej prababcia kiedyś przegrali walkę o miłość. Czy Suzannie i Holdowi uda się dopisać szczęśliwe zakończenie rodzinnej legendy?

Więcej o autorce

Autorka ponad 200 bestsellerów przetłumaczonych na 25 języków, sprzedanych w ponad 400 milionach egzemplarzy. Nora Roberts to jedna ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie na liście New York Timesa. Urodziła się w Silver Spring w stanie Maryland. W wieku 19 lat poślubiła swoją pierwszą miłość i osiedliła się w Keedysville, w domu na wzgórzu, w którym mieszka do dziś. Zawsze czytała albo wymyślała historie. Podczas pamiętnej zamieci w 1979 roku, która odcięła ją od świata, wyciągała notatnik i zaczęła zapisywać jedną z nich. Jej pierwsza książka, "Irlandzka wróżka", ukazała się 2 lata później.

Tak rozpoczęła się oszałamiająca kariera Nory Roberts. Kilka lat po wydaniu debiutanckiej powieści rozstała się z mężem i została samotną matką. Dzięki pisaniu mogła utrzymać siebie i dzieci, a akt twórczy stał się dla niej rodzajem terapii. Kocha swój zawód. Z powodzeniem porusza się po różnych gatunkach literackich, często bawiąc się konwencją.

Dlaczego warto przeczytać książkę Nory Roberts

Czytelniczki doceniły to, że w swoich powieściach w wiarygodny sposób zdradza tajniki męskiej psychiki. Autorka złamała konwencję gatunkową romansu i wprowadziła do niego także silne, intrygujące bohaterki. To kobiety z krwi i kości, samodzielne, posiadające pracę i pasje, które nie marzą o księciu na białym koniu i małżeństwie. Mają wyrazistą osobowość, są dowcipne, potrafią postawić na swoim.
Na podstawie materiałów prasowych Edipresse
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
Witam,wygrałam w konkursie "Lilah", "Suzanna"-bardzo się cieszę i dziękuję !chciałabym się dowiedzieć na jaki i-mail mam wysłać dane adresowe ?
/3 lata temu
rozważna czy romantyczna? - ważne, że wewnętrznie śliczna...... trochę rozwagi, romantuzmu trochę - to właśnie w swoim wnętrzu noszę,,,,,