POLECAMY

Wygraj charytatywny album wizażowy "Dosięgnąć gwiazd" - WYNIKI

Wystarczy rozwiązać proste zadanie konkursowe!
Wygraj charytatywny album wizażowy "Dosięgnąć gwiazd" - WYNIKI fot. materiały prasowe

Lista laureatów:

1. plotka
2. mistufle
3. basiulka1
4. iwonciaaa
5. gosia5
6. 11paoolace11
7. dorota54
8. pg1978
9. tulipanekkk
10. marta_z1907


Zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania charytatywny album wizażowowy „Dosięgnąć Gwiazd” autorstwa Agaty Naniewicz.

"Dosięgnąć Gwiazd" - jedyny taki album

Album ma na celu pomóc podopiecznym Fundacji Herosi z Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka i zakup sprzętu medycznego. W stworzeniu tej wyjątkowej, charytatywnej publikacji pomogło – i dołożyło swoją cegiełkę – ponad 50 znanych modeli, aktorów, sportowców, muzyków, projektantów, osobowości telewizyjnych i show biznesu.

Nagroda w konkursie

Książka "Dosięgnąć Gwiazd" Agaty Naniewicz. Do rozdania mamy 10 sztuk!


Konkurs trwa od 11.06.2015 do 18.06.2015

UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

W razie wątpliwości, zapoznaj się z REGULAMINEM.

Więcej o książce "Dosięgnąć Gwiazd"

Ponad 50 gwiazd dołożyło swoją cegiełkę przy tworzeniu tej wyjątkowej publikacji, m.in. Dorota Wellman, Patricia Kazadi, Aleksandra Kwaśniewska, Anna Guzik, Natalia Siwiec, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Ostrowska, Anna Wendzikowska. Agata Naniewicz specjalizuje się także w makijażu biżuteryjnym, body paintingu, face paintingu i charakteryzacji. Autorka prowadzi szkolenia z wizażu. Żeby zrealizować sesje do albumu, sprzedała samochód i wielokrotnie wsiadała do pociągu, by wydeptać swoje własne ścieżki do gwiazd.

Więcej informacji o książce "Dosięgnąć Gwiazd" na www.millionbells.eu i Facebooku.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)