Edipresse Książki fot. Fotolia

Joanna Wieczorek - "Wszystkie barwy słońca"

Ta książka zmotywuje cię do działania!
Edyta Liebert / 16.02.2016 05:00
Edipresse Książki fot. Fotolia

Barwna opowieść, co może się zdarzyć, gdy człowiek dokonuje życiowego zwrotu...

... i zakłada siedmiomilowe buty, wyrusza w świat z biletem w jedną stronę, planem w głowie i marzeniem w sercu. To historia o wzrastaniu do świadomego życia, poszukiwaniach duchowych, nieoczekiwanych zmianach planów, magii codzienności, radości i miłości...


Książka jest osobistą podróżą przez różne czasy życia oraz światy postrzegane zmysłami i niewidzialne. Opisuje prawdziwe historie z krajów za siedmioma lasami, górami i wodami, zaglądając do Ameryki, Indii, Azji, Afryki oraz na Półwysep Arabski. Podróże przeplatane są pradawnymi wierzeniami, magią i mistycyzmem, zachęcając do celebracji codzienności, delektowania się urodą Ziemi, a także korzystania z potęgi natury.

Co to były za szalone czasy całkowitego zagubienia, zaślepienia i niezrozumienia własnej kobiecej natury! Miałam wówczas sza- lone 26 lat, wielkie ego, przykrótką mini i wysokie szpile na nogach. Do tego długie, farbowane na blond włosy sięgające do połowy pleców. Wszystko to nie dla siebie, lecz dla pewnego sza- nowanego i poważanego, bystrego i inteligentnego, wygadanego i brylującego na salonach, lecz bezdusznego korporacyjnego hochsztaplera.

 

Na podstawie materiałów prasowych Edipresse Książki

Książkę Joanny Wieczorek "Wszystkie barwy słońca" kupisz w dobrych księgarniach internetowych. Zaglądaj także na facebooka, by być na bieżąco!


Zobacz nowość! "Z pamiętnika masażysty"