Edipresse Książki fot. Fotolia

"Jeden wieczór w Paradise" - literacki debiut blogerki i recenzentki Magdaleny Majcher

I literacki debiut blogerki i recenzentki!
Edyta Liebert / 05.07.2016 17:13
Edipresse Książki fot. Fotolia

Jaką książkę zabrać ze sobą w podróż? Proponujemy lekką lekturę, która wabi i przyciąga... tytułem! Chodzi nam o "Jeden wieczór w Paradise"!

O książce "Jeden wieczór w Paradise"

Marianna już dawno przestała być szczęśliwa z  mężem, jednak nie zamierza w swoim życiu niczego zmieniać. Dla dobra rodziny oraz dzieci rezygnuje z własnych potrzeb i pragnień. Jeszcze do niedawna próbowała odnaleźć nić porozumienia z Pawłem, lecz nie widząc rezultatów swoich starań, postanowiła biernie przyglądać się z boku własnemu życiu. Jednak kiedy na horyzoncie pojawia się mężczyzna z przeszłości, o którym Marianna tak naprawdę nigdy nie zapomniała, kobieta postanawia postawić na szali swoje dotychczasowe życie i pomyśleć choć przez chwilę tylko o sobie.

Wierność, uczciwość i zdrada nabiorą całkiem nowego znaczenia. Czy warto walczyć o związek za wszelką cenę?

ONS.pl

 "Jeden wieczór w Paradise" to słodko-gorzka opowieść o dojrzewaniu do prawdy. Wzrusza i bawi do łez. Marianna musi stracić naprawdę wiele, aby w końcu dostrzec własne błędy i móc je naprawić. Tylko czy nie będzie już na to za późno? Dowiedz się sama!

Na podstawie materiałów prasowych

Więcej:

Najbardziej wyczekiwane komedie lata 8 książek, które musisz przeczytać przed 30-tką Najgorzej przetłumaczone tytuły filmowe