Jak Urzadzić Mieszkanie fot. materiały prasowe

"Jak urządzić mieszkanie i nie zwariować?"

Jak urządzić mieszkanie i nie zwariować?, czyli kobieta w wielkim domu. To poradnik dla kobiet, które muszą zmierzyć się z odpowiedzialnym zadaniem, jakim jest urządzenie własnego mieszkania.
/ 31.05.2011 15:10
Jak Urzadzić Mieszkanie fot. materiały prasowe
Nie ma na rynku normalnego poradnika wnętrzarskiego – tak bezpośrednio napisanego, pomocnego i konkretnego. Jak urządzić mieszkanie i nie zwariować? A przy tym mieć wnętrza zaaranżowane efektownie i w rozsądnej cenie? – to pytania tysięcy kobiet w Polsce. Poradnik jest skierowany właśnie do nich, bo zwykle to one zostają na placu boju z całym „painting i decorating”.
Autorka tej książki jest jedną z nas. Gdy zaczynała swoją przygodę z domem, dysponowała wiedzą architektoniczną i budowlaną, typową dla absolwentki filologii polskiej. Jednak dziś ma nad wieloma z nas pewną istotną przewagę – przeszła przez wszystkie etapy budowy i urządzania własnego domu i to z powodzeniem.

Swoimi słowami powie nam:
Jak dokonać odbioru technicznego
Jak dobrać podłogi, tapety, meble, oświetlenie
Jak wykrywać błędy i usterki wykonawców
Jak aranżować ciekawe wnętrza
A także… jak rozmawiać z fachowcami

Są to życiowe sytuacje, w których codziennie stają setki ludzi. Do stresu i niepokoju, by czegoś nie zaniedbać, nie przeoczyć, później nie żałować.


O autorce:
Agnieszka Żukowska
– z wykształcenia filolog polski – właścicielka firmy wydawniczej dla dzieci. Wcześniej była dyrektorem wydawniczym pism people  niemieckim wydawnictwie. Po urodzeniu synka rozstała się z korporacją. Prowadzi firmę, pisze książki dla dzieci oraz scenariusze filmowe.
Kocha swój samodzielnie urządzony dom oraz podróże z synkiem.