Książki na prezent dla babci i dziadka

Podaruj bliskim coś do czytania.

Religa. Biografia najsłynniejszego polskiego kardiochirurga, cena ok. 40 zł
Takich ludzi jak on nie ma wielu. Poświęcił wiele dla pasji ratowania życia ludzkiego. To dzięki niemu zaczęto w Polsce wykonywać operacje na otwartym sercu. Warto znać biografię tak niezwykłego człowieka.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 lata temu
Wszystkim seniorom polecamy lekturę książki „Bankiet wysuszonych kasztanów” autorstwa Joanny Stańdy, która dowodzi, że starość, która prędzej, czy później dotknie każdego z nas może być niezapomnianym etapem życia. Główne bohaterki, cztery bardzo wyjątkowe seniorki, którym przyjdzie spotkać się na oddziale geriatrycznym, przekonają nas, że starość jest w pełni naturalnym etapem życia, który choć trudny, bywa także pełen wrażeń. Ta książka to prawdziwa pochwała życia „tu i teraz”.
/2 lata temu
Doskonałą lekturą, która ucieszy każdą babcię i dziadka jest także książka Małgorzaty Mossakowskiej-Górnikowskiej – „Pani Nela z Saskiej Kępy”. Niepodważalnym atutem pozycji pozostaje uniwersalna treść i autentyczni bohaterowie. Fabularyzowana opowieść o tytułowej pani Neli, czyli Anieli Bińkowskiej która w roku 1928 przyjechała z Łodzi do Warszawy, by rozpocząć nowe życie, porusza do głębi. Wątki opisane w książce sprawiają bowiem, że jedynie od czytelnika zależy, czy potraktuje lekturę jako książkę o miłości, i o niezwykłej kobiecie obdarzonej ogromną siłą charakteru, czy jako pozycję o losach ludzi żyjących zaraz po wojnie lub o Warszawie i Saskiej Kępie.
/3 lata temu
Też polecam książkę"DZIEŃ PO DNIU". Już zamówiłam ją nawet w matrasie. Książka ma sprawdzone recenzje, a dodatkowo jest jeszcze płyta. Moja babcia go uwielbia :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)