Czy trzeba zostać singlem, aby stworzyć  i utrzymać szczęśliwy związek? fot. Edipresse Książki

Czy trzeba zostać singlem, aby stworzyć i utrzymać szczęśliwy związek?

Beata Pawlikowska radzi w sprawie związków, miłości i szczęścia
/ 15.03.2018 15:12
Czy trzeba zostać singlem, aby stworzyć  i utrzymać szczęśliwy związek? fot. Edipresse Książki

Beata Pawlikowska ma za sobą bogate doświadczenie życiowe. Dzięki nieustannej pracy nad swoim rozwojem psychicznym i duchowym stała się dla wielu osób drogowskazem wskazującym kierunek do szczęśliwego życia. W najnowszej książce "Jestem szczęśliwym singlem" podróżniczka dzieli się swoimi przemyśleniami i wskazówkami na temat miłości, związków i szczęścia. Poradnik ten oprócz odwołań do przeżyć autorki zawiera sugestie oraz ćwiczenia, dzięki którym dowiesz się dlaczego warto znaleźć radość w byciu samemu, aby później móc stworzyć udany i szczęśliwy związek.

Książka Beaty Pawlikowskiej "Jestem szczęśliwym singlem" niesie za sobą niebywałą wartość. Z jednej strony daje poczucie, że czyta się pamiętnik autorki, poznaje ją i jej uczucia, dowiaduje się czego w życiu doświadczyła. Z drugiej strony Pawlikowska dzieli się rozwiązaniami problemów, które spotkała na swojej drodze. Nie są to jednak cudowne sposoby, który odgonią niepowodzenia niczym magiczna różdżka. Podróżniczka wskazuje ścieżkę, którą należy podążać, aby uporać się z emocjami towarzyszącymi nam na różnych etapach życia uczuciowego: kiedy jesteśmy w związku, tuż po rozstaniu lub żyjemy sami.

Dzięki osobistej formie narracji, którą autorka przyjęła w tej książce, możesz poczuć, że prowadzisz dialog z przyjaciółką. Z przyjaciółką, która:
- zwierza się ze swoich przeżyć,
- prowadzi z nami rozmowę,
- słucha
- odpowiada,
- radzi,
- jest dostępna w każdej chwili, gotowa pomóc, wesprzeć, doradzić.

W tym poradniku nie zabrakło znaków rozpoznawczych dla publikacji Beaty Pawlikowskiej. Własnoręcznie wykonanych rysunków, miejsca na notatki, uwypukleń kluczowych przesłań i złotych myśli, które mogą stanowić inspiracje.

"Jestem szczęśliwym singlem" wbrew tytułowi jest nie tylko dla singli i singielek, ale także dla osób będących w związkach (niekoniecznie idealnych).

Jak napisała sama autorka: W tej książce opowiem ci co odkryłam i zrozumiałam o miłości, związkach,  emocjonalnym uzależnieniu, odzyskaniu wolności i szczęściu. I o tym, że znalazłam szczęśliwą miłość dokładnie wtedy, kiedy przestałam jej szukać.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)