Zombie Boy bez tatuaży?

W artykule zaprezentujemy zdjęcia z kampanii kosmetyków Dermablend Professional z udziałem Zombie Boy'a. Zobaczycie, jak Zombie Boy wygląda bez tatuaży.

Zombie Boy nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Po raz kolejny stał się gwiazdą kampanii reklamowej. Tym razem zachęca do zakupu silnie kryjących podkładów. Chcecie zobaczyć, jak wygląda Zombie Boy bez tatuaży?

Rick Genest, powszechnie znany, jako Zombie Boy, który od czasu odkrycia go przez stylistę Lady Gagi, ima się różnych zajęć w show biznesie. Swoją sławę zawdzięcza tatuażom, pokrywającym całego jego ciało. Jest oryginalny, kontrowersyjny i wzbudza skraje emocje. Zatem posiada wszystko, to co przydaje się, żeby przyciągać uwagę. A gdyby tak pozbawić go narzędzia zdobywania popularności? Na taki pomysł wpadli marketingowcy marki Dermablend Professional, którzy za pomocą silnie kryjących podkładów, zamaskowali wszystkie tatuaże Zombie Boy'a na twarzy, głowie i klatce piersiowej.

Czytaj więcej: Zombie boy - nowa maskotka świata mody?

Nad pokryciem wszystkich tatuaży modela pracował cały sztab wizażystów, a efekt jest zdumiewający. Skoro podkład był w stanie pokryć tatuaże Zombie Boy'a, to z pewnością poradzi sobie z wszystkimi mniejszymi przebarwieniami skóry czy niedoskonałościami. Twórcy marki zapewniają "Kosmetyk pomocny jest dla osób ze zmianami skóry, od znamion po tatuaże. Przemiana Zombie Boya to najbardziej wiarygodna reklama". I patrząc na tę niewiarygodną metamorfozę, trudno im nie wierzyć.

Fot. Dermablend Professional

Przesłaniem kampanii ma być hasło: "Nie osądzaj książki po okładce", a twórcy marki przekonują, że osądzanie ludzi wyłącznie na podstawie wyglądu może być mylące i zachęcają, by zawsze patrzeć głębiej, w poszukiwaniu tego, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Jednocześnie zapewniając, że wygląd można łatwo i szybko zmienić. Spójrzcie tylko na Zombie Boy'a.

Zobacz też: Andrej Pejic i Zombie Boy razem w kampanii reklamowej

Zombie Boy w reklamie "Go Beyond The Cover"

Zombie Boy w reklamie "Go Beyond The Cover"

Z pewnością jest to jedna z najbardziej interesujących kampanii reklamowych ostatnich lat. Jak wam się podoba Zombie Boy bez tatuaży?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/6 lat temu
Zajebisty koles bez tatuazy
/6 lat temu
jakos tak innaczej
/7 lat temu
Obrzydliwy gościu z tymi tatuażami.
POKAŻ KOMENTARZE (2)